reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wszystkie ciąże 6dpt była beta. W ciąży biochemicznej było 6dpt 9 ( ale nie było blastocysty)
Potem z synem 6dpt 46
Z córkami 6dpt 86
U mnie mogę 5dpt nawet betę robic. Z bliźniakami w 4dot wyszedł mi test ciążowy. Chciałam sprawdzić czy pregnyl się usunął z organizmu. Wtedy pomyslam co za goowno kupiłam 🤣🤣🤣 poczekam do 6 dpt i zrobię betę. W 5 dpt test drugi drogi mi nie wyszedł. A 6dpt znowu zrobiłam ten za 5 zł i krecha gruba to se znowu myśle co za goowno kupiłam🤣🤣🤣 i po krwi byłam lekko spanikowana gdy wyszła taka beta. A na usg był jeden pęcherzyk🤣🤣🤣Ta cała ciąża to jakiś cyrk. Tydzień później oba:-)
Ja jestem dziś 5dpt blastki 4AA. Dziś zrobiłam betę popołudniu . Wynik pewnie jutro . Martwi mnie brak żadnych objawów 🤷‍♀️
 
reklama
Już myślałam że zwariowałaś😁
Jak dziewczynki, dają się wyspać.
Nie no jestem świrem 🤣to się nie zmieniło. Obecnie to myśle, żeby przenieść zarodki do innej kliniki. Już nawet wstępnie rozmawiałam poza PL. Bo to co się tutaj dzieje nie podoba mi się zbytnio.
Gorzej, ze jeżeli kiedykolwiek zmienię zdanie to nie we wszystkich krajach adopcja zarodka jest akceptowana. I trochę się wacham czy przenosić.
No, ale jakoś nie chciałabym, żeby ktoś zaadoptował zarodek ZD bo zniszczyć nie będę mogła w PL.
 
Zobacz ja tu guru nie jestem, bo jak ostatnio policzyłam ile zaplodnilam komórek a ile nam dzieci. No tak nie byłabym sobą, gdybym nie chciała ugryźć tego trochę naukowo[emoji1787]To mi wyszła okropna statystyka. Mam trójkę dzieci na 46 komórek. No statystycznie jedno dziecko na 15 komórek [emoji16][emoji16][emoji16]
I było AHA,EG, progesteron w końskich dawkach i nic. Potem dodatki te same i biochemiczna. A trzeci transfer biednie bo refundacja z MZ i kurcze udało się. Potem transfer na świeżo tez AHA dobre zarodki i nic. A potem atosiban, AHA i beta 0. I kolejne tylko AHA i mam córki.
Moim zdaniem musi być ten dobry.
Poza tym z tego co pamietam to Ty naturalnie zaszłaś tez w ciąże, prawda?
Dobra jestes w tych naukowych rozkminach [emoji41][emoji1787]

Tak, tak u nas 4 ciążę naturalne były więc widać coś tam trybi tylko z utrzymaniem jest problem .

Może akurat szczepienia pomogą [emoji848]
 
No, ale to zarodki najwyższej klasy kobieto! 🤣🤣🤣
Chciałaś szybko i sprawnie i będzie powtórka z rozrywki. Ja się tego u nas boje.
Tylko ja chyba przebadam i zobaczę czy jest o czym myśleć. Bo ja stara i mąż tez wiec to ze ładnie wyglądają to nic nie znaczy.
A teraz jak się czujesz?
U Ciebie nie było porodu przedwczesnego? Bo u mnie chyba nie zgodziliby się na transfer dwóch, bo dziewczyny wcześniaki.
Dzieci urodziny 37tc choc trochę się chciały pospieszyć. Byłam tak zdecydowana że lekarz z kliniki bal się odmówić 🙃
Ja jestem dziś 5dpt blastki 4AA. Dziś zrobiłam betę popołudniu . Wynik pewnie jutro . Martwi mnie brak żadnych objawów 🤷‍♀️
Na objawy za wcześnie. Nawet na ból piersi. One pojawiają się ok 6tc. Tylko beta prawdę Ci powie.
 
Ja w listopadzie podeszłam do ostatniego criotransferu w naszej historii. Ostatnie zarodki (2) z ostatniej stymulacji. Chciałam już zamknąć ten etap bo 10 lat to dość. I za 10 dni mam prenatalne bliźniąt 🤪
Poszliśmy z podejściem ze na pewno się nie uda a trzeba zamknąć temat. I tak wyszło. Drugi raz bliźniaki...
o mój Boże ale piękny strzał ❤️
 
reklama
Nie no jestem świrem 🤣to się nie zmieniło. Obecnie to myśle, żeby przenieść zarodki do innej kliniki. Już nawet wstępnie rozmawiałam poza PL. Bo to co się tutaj dzieje nie podoba mi się zbytnio.
Gorzej, ze jeżeli kiedykolwiek zmienię zdanie to nie we wszystkich krajach adopcja zarodka jest akceptowana. I trochę się wacham czy przenosić.
No, ale jakoś nie chciałabym, żeby ktoś zaadoptował zarodek ZD bo zniszczyć nie będę mogła w PL.
Serio nie niszczą zarodków z wadami. Nie wiem jak teraz ale kiedyś taki zarodek nie kwalifikował się do transferu, kliniki niszczyły te zarodki.
Rzeczywiście lepiej zabrać te zarodki i mieć wybór, bo u nas w ciągu jeden nocy wszystko może się zmienić.
 
Do góry