reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie nie wiem jak to teraz wygląda, a mogę spytać dlaczego Pani mrozi? U nas w pierwszym in vitro były zapładniane od razu i zarodek również podany od razu. Niestety w 6 ty ciąża przestała się rozwijać. Po pół roku wróciliśmy po mrozaka i teraz mamy 4 latka :) Czy to mrożenie komórek ma jakiś konkretny powód jeśli można spytać?
Mam niskie AMH i 40 lat.
Lekarz zdecydował o zebraniu jajeczek z 2 stymulacji, by zapładniać jak najwiecej.
Po drugiej stymulacji, o ile uda się pozyskać kolejna ilość (teraz miałam 5 wiec liczę na kolejne 5) tez mrozimy.
Mój lekarz jest zwolennikiem mrożenia, gdyż podobno lepsze efekty.
Tutaj na forum bardziej dziewczyny odradzają mrożenie.
Ja jednak muszę zaufać lekarzowi. Myśle ze w marcu dopiero będziemy podchodzić do transferu o ile będzie z czym.
 
reklama
Mam niskie AMH i 40 lat.
Lekarz zdecydował o zebraniu jajeczek z 2 stymulacji, by zapładniać jak najwiecej.
Po drugiej stymulacji, o ile uda się pozyskać kolejna ilość (teraz miałam 5 wiec liczę na kolejne 5) tez mrozimy.
Mój lekarz jest zwolennikiem mrożenia, gdyż podobno lepsze efekty.
Tutaj na forum bardziej dziewczyny odradzają mrożenie.
Ja jednak muszę zaufać lekarzowi. Myśle ze w marcu dopiero będziemy podchodzić do transferu o ile będzie z czym.
Rozumiem. W takim razie powodzenia :) Dobrze mieć zaufanie do lekarza, oni chyba powinni znać się na tym bardziej niż my :) My w marcu pewnie po raz pierwszy odwiedzimy klinikę i spiszemy plan działania :)
 
Hej dziewczyny jutro idę do lekarza na kontrolę przed transferem teraz biorę estrofem jutro dostanę pewnie receptę na lutinus ale chciałabym żeby lekarz przepisał mi inny lek tańszy możecie powiedzieć co wy bralyscie i w jakich dawkach bo ja zawsze dostalwalam lutinus 100 w 6 globulek na dzień
Ja w trzech pierwszych podejściach brałam utrogestan 200 3x1 oraz luteinę 3x100. Ostatnie dwa razy cyclogest 400 2x1 oraz przy piątym podejsciu dodali luteinę 3x100.
 
Rozumiem. W takim razie powodzenia :) Dobrze mieć zaufanie do lekarza, oni chyba powinni znać się na tym bardziej niż my :) My w marcu pewnie po raz pierwszy odwiedzimy klinikę i spiszemy plan działania :)
Ile lekarzy tyle opinii ważne byś Ty wiedziała że jesteś w dobrych rękach i oby był efekt...lekarze znają się lepij niż my 😁
 
reklama
Do góry