reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jak wszystko potoczyło sie u Ciebie z takimi wynikami?
Hmm.. Źle Cię zrozumialam albo się zakręciłam..taki Estradiol miałam w 7dc ale w miesiącu w którym miałam punkcję czyli w czerwcu. Pierwszy transfer miałam we wrześniu i przed nim robiłam progesteron. Wynik był ok ale zarodek się nie zagnieździł. W październiku miałam drugi transfer i też tylko progesteron badałam, też wynik w normie i się udało [emoji16]
 
Hmm.. Źle Cię zrozumialam albo się zakręciłam..taki Estradiol miałam w 7dc ale w miesiącu w którym miałam punkcję czyli w czerwcu. Pierwszy transfer miałam we wrześniu i przed nim robiłam progesteron. Wynik był ok ale zarodek się nie zagnieździł. W październiku miałam drugi transfer i też tylko progesteron badałam, też wynik w normie i się udało [emoji16]
Super, o to mi chodziło :) a wiesz jakie powinny być te wyniki optymalnie?
 
Hej dziewczyny jutro idę do lekarza na kontrolę przed transferem teraz biorę estrofem jutro dostanę pewnie receptę na lutinus ale chciałabym żeby lekarz przepisał mi inny lek tańszy możecie powiedzieć co wy bralyscie i w jakich dawkach bo ja zawsze dostalwalam lutinus 100 w 6 globulek na dzień
 
7 dni przed udanym transferem progesteron miałam ml i ten wynik miał być mniejszy niż... Chyba 1.8
I od tego dnia zaczęłam przyjmować prolutex 1x i w dniu transferu miałam kolejny raz robiony progesteron i wynik był 21. I od transferu miałam brać dodatkowo globulki z progien
Super, o to mi chodziło :) a wiesz jakie powinny być te wyniki optymalnie?
 
Hej laseczki wróciłam z wizyty 🙂 Wszystko po punkcji w porządku. Od następnego cyklu czyli 20 stycznia zaczynam brać estrofem i na początku lutego transfer. Gadałam z lekarzem na temat szans naszych zarodków 2AB i 1AB i podobno zarodki są znakomite, a szanse ogromne 😲😲😲 Trzy razy pytałam, czy aby na pewno. I teraz tak albo nasza klinika ma inne pojęcie "znakomitości", albo lekarz nie chciał odbierać mi nadziei. Dwóch też mi nie podadzą, bo z tych 1AB jest mnóstwo ciąż 😲😲😲😲 Powiem szczerze, że nadal nie mogę się po tej wizycie otrząsnąć.
No ale przede mną 4 szanse 🙂🙂🙂
Dostałam też płytkę z całodobowym monitoringiem zarodków, ale nie mam odtwarzacza🙈🙈
1AB w piątej dobie jest znakomity? Może mają jakieś inne oznaczenia niż reszta świata? Wiadomo, że z każdego zarodka może być ciąża, ale znakomity to w moim mniemaniu byłby 5AA.
Ale jak ostatnio byłam u lekarza to mówiłam, że mamy dwa zarodki jakos 5.2.3 i chyba 5.1.3 i że raczej z nich nic nie będzie, to też mi lekarz powoedzial, zeby nie spisywać ich na straty. Jak nic nam nie zostanie to z nimi też spróbujemy, ale wiadomo, że zaczynamy od lepszych.
 
A to zależy czy idziesz do tranferu na cyklu naturalnym czy sztucznym
Ja sama nie wiedziałam do końca na jakim cyklu podejdę. Wszystko w 100% okazało się w dniu punkcji. A skoro mieliśmy i tak miesiąc czekać to w tym czasie się zaszczepiłam, później stwierdziliśmy, że jeszcze wakacje nam się należą więc o kolejny miesiąc przesunęliśmy i tym sposobem dopiero we wrześniu na cyklu sztucznym podeszliśmy
 
reklama
1AB w piątej dobie jest znakomity? Może mają jakieś inne oznaczenia niż reszta świata? Wiadomo, że z każdego zarodka może być ciąża, ale znakomity to w moim mniemaniu byłby 5AA.
Ale jak ostatnio byłam u lekarza to mówiłam, że mamy dwa zarodki jakos 5.2.3 i chyba 5.1.3 i że raczej z nich nic nie będzie, to też mi lekarz powoedzial, zeby nie spisywać ich na straty. Jak nic nam nie zostanie to z nimi też spróbujemy, ale wiadomo, że zaczynamy od lepszych.
Ja mam w brzuchu 3bb. 4ab się nie przyjął
 
Do góry