reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na sztucznym mam pierwszy wynik z 14dc
Estradiolu 263pg/ml - to było za mało i szybko miałam zwiększanie dawki estrofemu i dwa dni później miałam 1900...
Progesteron 0.18ng/ml to był dobry wynik, potem po 2 dniach chyba włączyliśmy lutinus
Transfer zakończony ciąża biochemiczna.
 
reklama
Na sztucznym mam pierwszy wynik z 14dc
Estradiolu 263pg/ml - to było za mało i szybko miałam zwiększanie dawki estrofemu i dwa dni później miałam 1900...
Progesteron 0.18ng/ml to był dobry wynik, potem po 2 dniach chyba włączyliśmy lutinus
Transfer zakończony ciąża biochemiczna.
Dziękuję za odpowiedź <3 no i powodzenia dla nas :)
 
A dlaczego odczekać aż do marca?
Ja wzięłam 3 dawkę 29.12 i w przyszłym tygodniu startuje ze stymulacja.
Ale ja mrożę komórki, a u was pewnie od razu maja być po punkcji zapładniane …
No właśnie nie wiem jak to teraz wygląda, a mogę spytać dlaczego Pani mrozi? U nas w pierwszym in vitro były zapładniane od razu i zarodek również podany od razu. Niestety w 6 ty ciąża przestała się rozwijać. Po pół roku wróciliśmy po mrozaka i teraz mamy 4 latka :) Czy to mrożenie komórek ma jakiś konkretny powód jeśli można spytać?
 
Hej dziewczyny jutro idę do lekarza na kontrolę przed transferem teraz biorę estrofem jutro dostanę pewnie receptę na lutinus ale chciałabym żeby lekarz przepisał mi inny lek tańszy możecie powiedzieć co wy bralyscie i w jakich dawkach bo ja zawsze dostalwalam lutinus 100 w 6 globulek na dzień
Ja miałam luteinę dopochwową 100 mg i luteinę podjęzykowa 50 g. Po transferze brałam na początku 4 x 2 jednej i drugiej
 
reklama
Do góry