reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moim zdaniem te czasy kiedy lekarz nie musiał się tłumaczyć ze swoich decyzji minął bezpowrotnie. Już wiele razy przekonałam się, że żadni z nich bogowie. Popełniają błędy, mylą sie i mają do tego prawo. Dobry lekarz powinien potrafic wyjaśnić pacjentce co i dlaczego robi. Choćby po to, żeby pacjentka się potem nie doszukiwala informacji w internecie. Ja bym nieprzyjela na Twoim miejscu odpowiedzi, że nie potrafi wytłumaczyć. Niech chociaż spróbuje...
Pięknie napisane! Podpisuje się każdą kończyną pod tym.
 
reklama
Lekarz nic nie wspominał o bliźniakach ale już któryś raz jak sprawdzam detektorem bo znajduje serce w dwóch miejscach.. No ale to chyba nie możliwe żeby tyle lekarzy nie zauważyło, że to bliźniaki.. I na genetycznych też...
Ty znajdujesz miejsce ? Jak SAMA badasz detektorem? Takim domowym? Czy na usg lekarz coś zauważył? Bo już zgłupiałam.
 
Ja sama znalazłam detektorem tętna
Aaaa to cały czas słyszysz jedno serduszko. Ja mam bliźniaki i uchwycenie drugiego serduszka było trudne. Bo to nie jest tak, ze przyłożymy sobie pelote na dole drugą na gorze i będzie super. Mimo, wielkiego oddalenia i doświadczenia położnych po 15min zapisu ktg się okszywało, ze to jedno i to samo serce 🙄. I zabawa od nowa…
Czasem jedna pelota po prawej druga po lewej i maszynka mówi, hello to jedno i to samo dziecko bo się pelota ciut zsunęła.
To normalne ze słyszysz serduszko tak daleko.
 
U mnie beta była bardzo wiarygodna 6dpt bo 86🤣🤣🤣
Przy synu 6dpt 46
Ale wiem, ze są dziewczyny gdzie beta jest 5dpt. Swoją drogą mi przy bliźniakach 4dpt test wyszedł i se pomyślałam co za gooowno 🤣🤣🤣Babo kupiłaś test za 5zl to nasz atrakcje. Jak 6dpt beta 86 była to jasne było, ze użytkownik do doopy a nie test 🤣🤣🤣Niby taka kumata, ale do końca wypierałam, ze chyba będą bliźniaki. Tak skutecznie, ze na początku tylko jeden pęcherzyk był a dopuero tydzień później widać było dwa :-)))
U mnie 3 dpt beta 26 ale stwierdziłam że to napewno jeszcze połowa ovitrelle który brałam w dniu transferu. 7 dpt beta 149 i wtedy lekarz mówi do mnie, nie chcę Pani starszyc ale wygląda mi to na bliźniaki😆 w sumie nie byłam mocno zdziwiona bo w końcu transferowalismy dwie blastki 😁 10 dpt beta 432, wtedy już byłam pewna że to bliźniaki ❤️😉
 
Ale w dwóch miejscach jednocześnie mogę słyszeć to samo serduszko? Aż mi się wierzyć nie chce.. Może gdyby dziecko było większe ale teraz jest malutkie..
Aaaa to cały czas słyszysz jedno serduszko. Ja mam bliźniaki i uchwycenie drugiego serduszka było trudne. Bo to nie jest tak, ze przyłożymy sobie pelote na dole drugą na gorze i będzie super. Mimo, wielkiego oddalenia i doświadczenia położnych po 15min zapisu ktg się okszywało, ze to jedno i to samo serce [emoji849]. I zabawa od nowa…
Czasem jedna pelota po prawej druga po lewej i maszynka mówi, hello to jedno i to samo dziecko bo się pelota ciut zsunęła.
To normalne ze słyszysz serduszko tak daleko.
 
Lekarz nic nie wspominał o bliźniakach ale już któryś raz jak sprawdzam detektorem bo znajduje serce w dwóch miejscach.. No ale to chyba nie możliwe żeby tyle lekarzy nie zauważyło, że to bliźniaki.. I na genetycznych też...
Wydaje mi się że musiałby być niewidomy żeby na prenatalnych nie zauważyć dwójki dzieci 😁🤪
 
Aaaa to cały czas słyszysz jedno serduszko. Ja mam bliźniaki i uchwycenie drugiego serduszka było trudne. Bo to nie jest tak, ze przyłożymy sobie pelote na dole drugą na gorze i będzie super. Mimo, wielkiego oddalenia i doświadczenia położnych po 15min zapisu ktg się okszywało, ze to jedno i to samo serce 🙄. I zabawa od nowa…
Czasem jedna pelota po prawej druga po lewej i maszynka mówi, hello to jedno i to samo dziecko bo się pelota ciut zsunęła.
To normalne ze słyszysz serduszko tak daleko.
Zgadzam się. U mnie położna też ma czasami problem żeby zlokalizować dwa serduszka bo nigdy nie wiadomo gdzie te maluchy się kręcą 😁 leżę i leżę a kobieta walczy 🤭 to wbrew pozorom nie jest wcale takie proste 🤔🙂
 
Zgadzam się. U mnie położna też ma czasami problem żeby zlokalizować dwa serduszka bo nigdy nie wiadomo gdzie te maluchy się kręcą [emoji16] leżę i leżę a kobieta walczy [emoji2960] to wbrew pozorom nie jest wcale takie proste [emoji848][emoji846]
A który macie tc?
 
reklama
Do góry