reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam nadzieję, że jutrzejszy dzień będzie tym jednym z piękniejszych ❤️. I nie patrz za te pseudo objawy. Ja już 30-ty tydzień ciąży i objawów oprócz rosnącego brzucha nie mam😜. A sorki, zapomniałam o tej mojej bolącej nodze 😂
Będzie dobrze ❤️. Trzymam kciuki za ogromna betę ❤️
Serio? Przechodzisz bez objawów: zgagi, nudności, zaparć..?! Pozazdrościć to jak gratyfikacja za ten trud :-)
Wszystko przygotowane? Czy jeszcze czekasz? Jakie rozmiary malucha już? Bo to konkretny człowiek już w tym tygodniu :-)
 
reklama
Ojjj pamiętam swój stres, choć mój mąż miał większy 😁 ja miałam znowu większy jak czekałam na wyniki pgt a, aż 3 tygodnie 😱nigdy nie zapomnę chwili, kiedy poinformowano mnie o wyniku, było to sobotnie popołudnie...ehh...co to była za radość, szał.. Tego nie zapomnę do końca swoich dni 🤗 Jak masz 10 zarodków, to zobaczysz, będzie ok, przeżyją jakieś 😉
Oj ja tak żałuje ze nie zrobiłam pgta ehhh
Jak się zapładnia duzo komórek to powinien być obowiązek :p żarcik bo niektórzy oddają do adopcji zarodki. A my teraz siedzimy i się zastanawiamy ile z tych naszych człowiekow ma poprawny kariotyp.
 
Oj ja tak żałuje ze nie zrobiłam pgta ehhh
Jak się zapładnia duzo komórek to powinien być obowiązek :p żarcik bo niektórzy oddają do adopcji zarodki. A my teraz siedzimy i się zastanawiamy ile z tych naszych człowiekow ma poprawny kariotyp.
No właśnie.. Z tymi naszymi człowieczkami... Mamy jeszcze 2 przebadane.. I nie wiadomo co tu zrobić 😢więcej raczej nie wezmę z racji wieku...ehh.. Kto to wiedział, że 2 stymulacja da taki piękny efekt. Lekarz i emriolodzy mówił, że dobrze będzie, jak uda się uzyskać podobny wynik do pierwszej stymulacji i znaleźć choćby 1 zdrową blastkę, a tu proszę.. 5 blastek i 3 zdrowe, lekarz zaskoczony wynikiem...miedzy pierwszą a drugą stymulacją upłynęło 8 miesięcy...a mi z 37 lat skoczyło na 38. Poczekamy, zobaczymy, czy mały człowieczek w brzuchu rozwija się prawidłowo 😁
 
Serio? Przechodzisz bez objawów: zgagi, nudności, zaparć..?! Pozazdrościć to jak gratyfikacja za ten trud :-)
Wszystko przygotowane? Czy jeszcze czekasz? Jakie rozmiary malucha już? Bo to konkretny człowiek już w tym tygodniu :-)
Pamiętam, jak mój mąż nawet mówił że mogłabym choć raz sobie rzygnąć😜. My tak bardzo czekaliśmy na jakieś objawy, bo ta ciąża dla nas obojga to nadal jest taka nierealna❤️. Nawet żadnych zachcianek czy jakiegoś odrzucania od jedzenia, no nic. Może kilka razy miałam zaparcia, ale to przed ciążą też mi się często zdarzało 🤔
Byłam tydzień temu na wizycie to maluch ważył 1,5kg. Jest bardzo ruchliwy i strasznie lubię jak się kręci ❤️
Po świętach idę do szkoły rodzenia to może będę bardziej kumata i w końcu zakończę wyprawkę 😜
Im więcej słucham webinarow ,,zaufaj położnej,, tym bardziej czuję się nieprzygotowana🤦. Niektóre odcinki słucham po kilka razy bo nie mogę wszystkiego spamiętać 🤦. Te moje dziecko jak mnie zobaczy, takiego nieogara to spierdzieli mi ze szpitala 😂
 
Pamiętam, jak mój mąż nawet mówił że mogłabym choć raz sobie rzygnąć😜. My tak bardzo czekaliśmy na jakieś objawy, bo ta ciąża dla nas obojga to nadal jest taka nierealna❤️. Nawet żadnych zachcianek czy jakiegoś odrzucania od jedzenia, no nic. Może kilka razy miałam zaparcia, ale to przed ciążą też mi się często zdarzało 🤔
Byłam tydzień temu na wizycie to maluch ważył 1,5kg. Jest bardzo ruchliwy i strasznie lubię jak się kręci ❤️
Po świętach idę do szkoły rodzenia to może będę bardziej kumata i w końcu zakończę wyprawkę 😜
Im więcej słucham webinarow ,,zaufaj położnej,, tym bardziej czuję się nieprzygotowana🤦. Niektóre odcinki słucham po kilka razy bo nie mogę wszystkiego spamiętać 🤦. Te moje dziecko jak mnie zobaczy, takiego nieogara to spierdzieli mi ze szpitala 😂
Wiesz co...ja też czuję się dobrze, zbyt dobrze jak na 7 tydzień.. W tamtej ciąży z końcem 6 tygodnia było już mi niedobrze... zaczynam się zastanawiać, czy coś tam rozwija się w brzuchu 🤔 to czy ktoś ma wymioty,nudnosci lub nie zależy podobno od pracy żołądka, gdyż hormony podrażniają jego błonę śluzową . Wiem, że mam zrypany trochę ten narząd.. cierpie na refluks, w gastroskopii wyszło mi, że coś tam się nie domyka i cofa mi się żółć, dlatego też ostatnio w ciąży czułam się fatalnie... tak fatalnie, że wstać nie mogłam, bo miałam takie nudności i tkliwy brzuch jak przy najgorszej jelitówce...Teraz póki co, odpukać, tego nie mam, a żołądek przecież mi się nie zmienił 😁no nic, okaże się za parę dni, czy ktoś tam sobie mieszka 😃
 
Wiesz co...ja też czuję się dobrze, zbyt dobrze jak na 7 tydzień.. W tamtej ciąży z końcem 6 tygodnia było już mi niedobrze... zaczynam się zastanawiać, czy coś tam rozwija się w brzuchu 🤔 to czy ktoś ma wymioty,nudnosci lub nie zależy podobno od pracy żołądka, gdyż hormony podrażniają jego błonę śluzową . Wiem, że mam zrypany trochę ten narząd.. cierpie na refluks, w gastroskopii wyszło mi, że coś tam się nie domyka i cofa mi się żółć, dlatego też ostatnio w ciąży czułam się fatalnie... tak fatalnie, że wstać nie mogłam, bo miałam takie nudności i tkliwy brzuch jak przy najgorszej jelitówce...Teraz póki co, odpukać, tego nie mam, a żołądek przecież mi się nie zmienił 😁no nic, okaże się za parę dni, czy ktoś tam sobie mieszka 😃
Moja siostra ma dwojke dzieci i mówiła mi, że z pierwszym synem czuła się bardzo dobrze, a z drugim od początku miała mdłości 🤷. I o co chodzi 🤷
A kiedy masz wizytę? Będę pilnować i trzymać kciuki ❤️
 
Dziewczyny,

Moja historia 3 inseminacji i potem 4 procedur invitro za mną. Ok 5 lat. Po czwartej stymulacji w Czechach zamrozilismy i mamy 2 zdrowe przebadane zarodki.
Poszliśmy na badanie allo mlr żeby się szczepić limfocytami.
Nie odebrałam jeszcze allo mlr ale okazało się kilka dni temu niespodziewanie, że jestem w naturalnej ciąży! Miesiąc po punkcji - w cyklu od razu po punkcji. Gdzie jajniki naprodukowaly ok 20 jajek!

To dopiero początek, więc wszystko może się wydarzyć, ale nigdy (!!!) nie miałam żadnej implantacji po invitro a transferów było 5. Ani nigdy dodatniej bety.

Hcg z ostatnich 3 badań co 48h, pierwszy w dniu spodziewanej miesiączki:
35 dc - 70
37 dc - 140
39 dc - 328

Dodam, że głowa uwierzyła, że mogę nie mieć dzieci…. Ale cuda sie zdarzają❤️
Walczcie, szukajcie najlepszych klinik bo warto! I módlcie się za mój cud, żeby urodziło się zdrowe dziecko❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ściskam Was i życzę Świąt pełnych nadziei❤️
slyszalam wlasnie wiesci i zagladam od paru dni czekajac az sie pochwalisz zwby pogratulowac😃 Niesamowite! Prawdziwy cud!! Gratuluje, niech juz bedzie tylko dobrze! 😘
 
Pamiętam, jak mój mąż nawet mówił że mogłabym choć raz sobie rzygnąć😜. My tak bardzo czekaliśmy na jakieś objawy, bo ta ciąża dla nas obojga to nadal jest taka nierealna❤️. Nawet żadnych zachcianek czy jakiegoś odrzucania od jedzenia, no nic. Może kilka razy miałam zaparcia, ale to przed ciążą też mi się często zdarzało 🤔
Byłam tydzień temu na wizycie to maluch ważył 1,5kg. Jest bardzo ruchliwy i strasznie lubię jak się kręci ❤️
Po świętach idę do szkoły rodzenia to może będę bardziej kumata i w końcu zakończę wyprawkę 😜
Im więcej słucham webinarow ,,zaufaj położnej,, tym bardziej czuję się nieprzygotowana🤦. Niektóre odcinki słucham po kilka razy bo nie mogę wszystkiego spamiętać 🤦. Te moje dziecko jak mnie zobaczy, takiego nieogara to spierdzieli mi ze szpitala 😂
Oj ciesz sie Werka z braku dolegliwosci i delektuj sie byciem w ciazy.Rany Julek juz niedlugo bedziesz rodzic😱😄Tak sie ciesze.🥰 Wiesz ze jestem na tym watku dla Ciebie i czekam na slit focie Twojego dzidziusia😃👶
 
reklama
Do góry