reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam wynik bety!! Nie wiem, jak to się stało, że mój 3 transfer udany🤷‍♀️ Nie wierzyłam w pozytywny wynik, bo do transferu podchodziłam z dziwnymi bólami... A jednak.... dziś 7dpt i beta 123 💪💪💪jest moc, w poniedziałek powtarzam. Mam nadzieję, że tym razem nie poronie 😔
super kochana , teraz już musi być dobrze , przypomnij mi jaki u was problem bo nie jestem w stanie znalezdz
 
Dziewczyny mam wynik bety!! Nie wiem, jak to się stało, że mój 3 transfer udany🤷‍♀️ Nie wierzyłam w pozytywny wynik, bo do transferu podchodziłam z dziwnymi bólami... A jednak.... dziś 7dpt i beta 123 💪💪💪jest moc, w poniedziałek powtarzam. Mam nadzieję, że tym razem nie poronie 😔
Ale cudownie !!! Oby 3-jak była szczęśliwa bo przede mną też 3-ci 💪
 
Tak patrzę na mój wynik bety 0 i widzę ze oni obok wpisali wcześniejsze bety pozytywne 😔
 

Załączniki

  • A4838FED-8CCA-44FC-882C-524CCFF99E81.jpg
    A4838FED-8CCA-44FC-882C-524CCFF99E81.jpg
    5,1 KB · Wyświetleń: 130
Dziewczyny potrzebuję pomocy od doświadczonych, bo zgłupiałam do reszty.
Jestem w trakcie stymulacji. Dzisiaj mam ostatnie leki do stymulacji + Orgalutran przeciw pęknięciu pęcherzyków, jutro o 23:00 Ovitrelle a w poniedziałek punkcja.
I zaczęłam mieć wątpliwości co do tego Orgalutran.... bo niby dzisiaj o 20:30 ostatni 🤔 Czy te pęcherzyki nie pękną do poniedziałku?
W poprzedniej klinice brałam go jeszcze w tym samym dniu co Ovitrelle.
W załączeniu plan leczenia.
Pytanie brzmi czy jutro czyli w sobotę nie powinnam jeszcze wziąć Orgalutran??? Co o tym myślicie?
Mojego lekarza nie ma, koordynator kazała się trzymać planu ale ja się boję że coś pokręcili ☹️
 

Załączniki

  • IMG_20211203_160052.jpg
    IMG_20211203_160052.jpg
    615,5 KB · Wyświetleń: 72
Dziewczyny potrzebuję pomocy od doświadczonych, bo zgłupiałam do reszty.
Jestem w trakcie stymulacji. Dzisiaj mam ostatnie leki do stymulacji + Orgalutran przeciw pęknięciu pęcherzyków, jutro o 23:00 Ovitrelle a w poniedziałek punkcja.
I zaczęłam mieć wątpliwości co do tego Orgalutran.... bo niby dzisiaj o 20:30 ostatni 🤔 Czy te pęcherzyki nie pękną do poniedziałku?
W poprzedniej klinice brałam go jeszcze w tym samym dniu co Ovitrelle.
W załączeniu plan leczenia.
Pytanie brzmi czy jutro czyli w sobotę nie powinnam jeszcze wziąć Orgalutran??? Co o tym myślicie?
Mojego lekarza nie ma, koordynator kazała się trzymać planu ale ja się boję że coś pokręcili ☹️
Jestem w takie samej sytuacji. Jutro mam wziąć ostatni Gonapeptyl a w nocy o 2 Ovitrelle a w poniedziałek o 14 punkcja.
 
reklama
Jestem w takie samej sytuacji. Jutro mam wziąć ostatni Gonapeptyl a w nocy o 2 Ovitrelle a w poniedziałek o 14 punkcja.
Dziękuję. Czyli ty bierzesz jeszcze jutro a ja mam wziąć dzisiaj ostatni raz. Ostatnio też miałam tak jak ty.
I teraz biję się z myślami co robić, bo niby ufać lekarzowi ale tyle się słyszy o spieprzonych stymulacjach 😖😖😖
Edit. A lek do stymulacji dzisiaj bierzesz ostatni czy też jeszcze jutro?
 
Do góry