reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję. Czyli ty bierzesz jeszcze jutro a ja mam wziąć dzisiaj ostatni raz. Ostatnio też miałam tak jak ty.
I teraz biję się z myślami co robić, bo niby ufać lekarzowi ale tyle się słyszy o spieprzonych stymulacjach 😖😖😖
Edit. A lek do stymulacji dzisiaj bierzesz ostatni czy też jeszcze jutro?
Ja dzisiaj wzięłam rano lek na stymulacje i Gonapeptyl. Jutro tez Gonapeptyl koło południa. A Ovitrelle o 2 w nocy wiec będzie 12 godzin między jednym a drugim lekiem.
Ty masz punkcję 3 godziny szybciej niż ja.
 
reklama
Ja dzisiaj wzięłam rano lek na stymulacje i Gonapeptyl. Jutro tez Gonapeptyl koło południa. A Ovitrelle o 2 w nocy wiec będzie 12 godzin między jednym a drugim lekiem.
Ty masz punkcję 3 godziny szybciej niż ja.
To u mnie będzie ponad 26 godzin między Orgalutran a Ovitrelle a potem jeszcze 36 do punkcji.
Czy pęcherzyki mi nie pękną??
Boziu i co ja mam robić?
Iść zgodnie z planem czy wziąć ten Orgalutran jeszcze jutro ☹️
 
To u mnie będzie ponad 26 godzin między Orgalutran a Ovitrelle a potem jeszcze 36 do punkcji.
Czy pęcherzyki mi nie pękną??
Boziu i co ja mam robić?
Iść zgodnie z planem czy wziąć ten Orgalutran jeszcze jutro ☹️
Nie wiem. Ja dosc słabo reaguje na stymulacje pomimo 2 leków na stymulacje.
Mogę liczyć na max 8 pęcherzyków, z czego do pobrania w środę było 3. Tez się boje czy nie pękną :(
 
Dziewczyny potrzebuję pomocy od doświadczonych, bo zgłupiałam do reszty.
Jestem w trakcie stymulacji. Dzisiaj mam ostatnie leki do stymulacji + Orgalutran przeciw pęknięciu pęcherzyków, jutro o 23:00 Ovitrelle a w poniedziałek punkcja.
I zaczęłam mieć wątpliwości co do tego Orgalutran.... bo niby dzisiaj o 20:30 ostatni [emoji848] Czy te pęcherzyki nie pękną do poniedziałku?
W poprzedniej klinice brałam go jeszcze w tym samym dniu co Ovitrelle.
W załączeniu plan leczenia.
Pytanie brzmi czy jutro czyli w sobotę nie powinnam jeszcze wziąć Orgalutran??? Co o tym myślicie?
Mojego lekarza nie ma, koordynator kazała się trzymać planu ale ja się boję że coś pokręcili [emoji3525]
Miałam tak samo jak Ty w piątek wieczorem ostatnie leki do stymulacji i orgalutan a w sobotę wieczorem tylko genopeptyd i miałam takie same rozterki co do pęcherzyków że prze te dwa dni popękają ale lekarze wiedzą co robią bo w poniedziałek o 8 miałam punkcie i pobrali 12 dojrzałych pęcherzyków [emoji16][emoji16][emoji16] Więc nic się nie martw stosuj się do zaleceń lekarza, na pewno będzie dobrze [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] Powodzenia na punkcji [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Nie wiem. Ja dosc słabo reaguje na stymulacje pomimo 2 leków na stymulacje.
Mogę liczyć na max 8 pęcherzyków, z czego do pobrania w środę było 3. Tez się boje czy nie pękną :(
Trzymam kciuki żeby było dobrze ✊✊✊ To nie ilość a jakość jest ważna. Powodzenia.
U mnie dużo pęcherzyków ale słabej jakości bo mam pcos. Bardzo dużo pustych i " ziarnistych " więc się nawet nie zapladniają 😞
 
Dziewczyny mam wynik bety!! Nie wiem, jak to się stało, że mój 3 transfer udany[emoji2368] Nie wierzyłam w pozytywny wynik, bo do transferu podchodziłam z dziwnymi bólami... A jednak.... dziś 7dpt i beta 123 [emoji123][emoji123][emoji123]jest moc, w poniedziałek powtarzam. Mam nadzieję, że tym razem nie poronie [emoji17]
Gratulacje piękna beta [emoji16][emoji16][emoji16] Teraz już będzie tylko dobrze [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Trzymam kciuki żeby było dobrze ✊✊✊ To nie ilość a jakość jest ważna. Powodzenia.
U mnie dużo pęcherzyków ale słabej jakości bo mam pcos. Bardzo dużo pustych i " ziarnistych " więc się nawet nie zapladniają 😞
To widać na USG ?
Bo mój lekarz nic nie powiedział na temat jakości pęcherzyków.
Ile masz ?
 
Miałam tak samo jak Ty w piątek wieczorem ostatnie leki do stymulacji i orgalutan a w sobotę wieczorem tylko genopeptyd i miałam takie same rozterki co do pęcherzyków że prze te dwa dni popękają ale lekarze wiedzą co robią bo w poniedziałek o 8 miałam punkcie i pobrali 12 dojrzałych pęcherzyków [emoji16][emoji16][emoji16] Więc nic się nie martw stosuj się do zaleceń lekarza, na pewno będzie dobrze [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] Powodzenia na punkcji [emoji110][emoji110][emoji110]
Ufff, dziękuję ci bardzo za tą odpowiedź. Bo bałam się że coś pomieszali a koordynatorka przecież nie wie takich rzeczy.
A o której wieczorem brałaś swój Orgalutran?
Jeszcze raz śliczne dzięki 🥰
 
reklama
Do góry