reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Aneczka85_01 szczepienia oczywiście też gwarancji nie dają ale jeśli zachodziłaś, ale były straty to w zasadzie albo genetyka albo immuno. I tu niestety/stety bardzo często seria 3 szczepień już działa cuda. No ale nie u każdego, natomiast jeśli w miarę wszystko inne zbadane to warto spróbować. Może do Krk masz bliżej niż do Łodzi? Przepraszam, nie wiem skąd jesteś. Ja jeździłam akurat do Łodzi z Krk - najczęściej sama bo nie miał kto z dzieckiem zostać. Rok jeżdżenia ale wierze ze teraz się uda. Jednak 3 mam kciuki za jutro!

Poza tym dziewczyny jutro mam wizytę prze transferem j mega się boje że nie zdążymy w tym cyklu :( Mam allo akurat sprawdzone, szczepienia na świeżo a mój lekarz od 18.12 idzie na urlop i się mega boje. Okres mi się przesunął o 2 dni i jak doliczyć 5 dniowa blastke to wychodzi mi mniej więcej okolica właśnie 16-18 tyle że owulacja w związku z tym przesunięciem nie wiem kiedy będzie :( A grudzień to najlepszy dla mnie miesiąc bo mamy wolne w pracy a ja pracuje fizycznie i zawsze był problem po transferze… i tak by się złożyło idealnie ale teraz się boje że nie zdążę… ehhhh do kitu to czasem wszystko
A transfer nie może przeprowadzić lekarz w zastępstwie twojego?
 
reklama
A transfer nie może przeprowadzić lekarz w zastępstwie twojego?
W sumie to jest tylko ten który tam przeprowadza transfery. I w sumie chyba też bym nikomu innemu nie zaufała :( Może to naiwne, ale moja najlepsza blastka więc musi trafić w dobre rece. Wiec teraz tylko 3mam kciuki że jednak się wyrobimy do 18.12
Swoją drogą @eij cały czas czytam twoje posty i to jak wspierasz dobrym słowem i troską i uwielbiam cię za to ❤️
 
W sumie to jest tylko ten który tam przeprowadza transfery. I w sumie chyba też bym nikomu innemu nie zaufała :( Może to naiwne, ale moja najlepsza blastka więc musi trafić w dobre rece. Wiec teraz tylko 3mam kciuki że jednak się wyrobimy do 18.12
Swoją drogą @eij cały czas czytam twoje posty i to jak wspierasz dobrym słowem i troską i uwielbiam cię za to ❤️
😉 chociaż to mogę zrobić hehe. Trzymam mocno kciuki żebyś się wyrobiła o czasie ❤️ ja się przyzwyczaiłam do różnych lekarzy bo w Bydgoszczy miałam swojego lekarza prowadzącego a w Gdańsku co chwilę ktoś inny robił mi inseminacje i in vitro 😁 ale Twój komfort psychiczny jest najważniejszy 🙂
 
reklama
Zbieram się na bete zaraz , przy ostatnim transferze to 9 dnia miałam już plamienia okresowe , teraz niema ale nadzieji sobie nie robię
Ja juz tez oddałam krew, tylko, że wyniki u mnie będą dopiero po 14, zresztą kończę pracę ok 15 więc po niej dopiero sprawdzę, pojadę do domku, usiądę wygodnie w fotelu, otworze wynik i zobaczę 🙈🙈🙈
 
Do góry