reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja tez strasznie się boje. U mnie ta kosmowka się odkleja jestem przerażona do tego nie uwierzycie ale wlasnie wczoraj otrzymałam pozytywny test covid. Czy u mnie kiedyś mogłoby być nudno? Bez takich sensacji? Mąż to mi osiwiał w jeden dzień.
O Kurde, współczuję 🙄 u mnie właśnie mija rocznica kwarantanny 😃 dużo zdrówka, trzymaj się.
 
reklama
Tak minęły zupełnie, jeszcze popołudniu budziłam trochę starą krwią ale już wieczorem czysto. Do łazienki latałam raz na godzinę żeby sprawdzić czy wszystko jest ok bo cały czas mi się wydawało, że znów leci. Wczoraj to nie mogłam się uspokoić, ciśnienie mi skoczyło na 139/95 ból głowy, serce telepało i wszystko we mnie pulsowało ale w końcu jak się opanowałam to było już dobrze. Najgorsze jak mówią że nie myśleć o tym, leżeć, spacerować, nie denerwować się itd. Ciekawe jak? Jak ja cała w stresie😔

Ja tez strasznie się boje. U mnie ta kosmowka się odkleja jestem przerażona do tego nie uwierzycie ale wlasnie wczoraj otrzymałam pozytywny test covid. Czy u mnie kiedyś mogłoby być nudno? Bez takich sensacji? Mąż to mi osiwiał w jeden dzień.
Dziewczyny trzymajcie się!! Tyle już przeszłyście. Musi być dobrze. To co was spotyka jest takie niesprawiedliwe, najpierw lata starań, a potem jak już się uda to ciąża z trudnościami. Trzymam kciuki!!
 
Cześć dziewczyny , w środę zabrałam swojego malucha jedynego , miałam pare dni wcześniej wlew accofil i jestem na prografie encortonie a od transferu doszła heparyna . Dzisiaj 3 dpt a od wczoraj boli mnie brzuch na okres i to tak dosyć mocno . Przy pierwszym transferze nieudanym miałam tak ze dzień po miałam taki twardy brzuch a 4 dpt bole miesiączkowe. Teraz 2,5dpt bole miesiączkowe 😭 Niemam siły
 
Cześć dziewczyny , w środę zabrałam swojego malucha jedynego , miałam pare dni wcześniej wlew accofil i jestem na prografie encortonie a od transferu doszła heparyna . Dzisiaj 3 dpt a od wczoraj boli mnie brzuch na okres i to tak dosyć mocno . Przy pierwszym transferze nieudanym miałam tak ze dzień po miałam taki twardy brzuch a 4 dpt bole miesiączkowe. Teraz 2,5dpt bole miesiączkowe 😭 Niemam siły
Ja miałam bóle miesiączkowe przy udanym transferze 😉 trzymam kciuki
 
reklama
Do góry