reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wg mnie powinna być weryfikacja w 10dpt i przyrost po 48h bo tak to niepotrzebny stres.. trzymam kciuki za wysoką betę ✊✊
Czasem beta rośnie na samym początku a potem w 10dpt spada do 0. Dla lekarzy to ważna informacja, czy była próba zagniezdzenia czy nic sie nie działo. Wczesne weryfikację są dla nas stresujące, ale wartościowe dla całego procesu.
 
Czasem beta rośnie na samym początku a potem w 10dpt spada do 0. Dla lekarzy to ważna informacja, czy była próba zagniezdzenia czy nic sie nie działo. Wczesne weryfikację są dla nas stresujące, ale wartościowe dla całego procesu.
Ja miałam pierwsza w 10dpt.. to chyba zależy od kliniki ;) ale jak trzeba to trzeba, musimy się stosować
 
reklama
Do góry