reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, chyba coś jest nie tak.
Progesteron w 2dc : 11, w 4 dc: 17
Estradiol 2 dc: 166, w 4dc: 248

Czy progesteron nie powinien mi spaść ?

Lekarz kazał w poniedziałek lub środę przyjść na wizytę.
Na naturalnym cyklu na tym etapie progesteronu prawie nie powinno być, ale Ty pewnie przyjmujesz progesteron? Jakaś luteina, prolutex, lutinus?
 
reklama
U mnie niestety jeszcze nie był dziś czas na ovitrelle, mam nadzieję, że w poniedziałek już będzie można go podać. Wtedy owulka w środę i akurat dobrze biopsje przypadną. Endometrium ponad 9 mm i ładne, ale pęcherzyk jeszcze tylko 16mm. Trzymajcie kciuki żeby udało się z biopsją w tym cyklu, bo oszaleję :)
 
Właśnie wracam z USG. Jestem 24 dni po transferze jest pęcherzyk zoltkowy i ciążowy. Na tym etapie wszystko Ok. Lekarz powiedział, ze we wtorek musi już być serduszko. Zdziwiłam się trochę bo na forach nawet z novum piszą, ze serduszko po 35, a we wtorek będzie 27 dni po. A lekarz powiedział, ze MUSI być serduszko. Ale uspokoił, ze jak pojawia się pęcherzyk zoltkowy to później na 95% serduszko. Powiedział ze wg miesiączki 5 tydzień 4 dni a wg zabiegu 6 skończony. Chce usłyszeć serduszko i odetchnąć… myślałam, ze dziś zemdleje.
nie ma sensu liczyc od miesiaczki. Licz wg punkcji/transferu. U mnie w 6t1d w obu ciazach bylo juz serduszko, ale fakt, moze sie pojawic odrobine pozniej.
 
Słuchajcie. Zapomniałam dziś o zastrzyku.

Chciałam zrobić koło 12, ale …. brałam dzisiaj ślub i kurczę było tak nerwowo, ze przypomniałam sobie w drodze do urzędu stanu cywilnego :)
Nie było szans zawrócić.

Jak jechać do domu w trakcie własnego wesela ? A przecież nikt nie wie o tym ze podchodzimy do In vitro.

Jednak musiałam wziąć ten zastrzyk. Wysłałam mojego bratanka, i przywiózł mi strzykawkę. I zrobiłam zastrzyk. W toalecie, w sukni ślubnej 😂😂😂
Normalnie masz medal😂😂😂
Moje gratulacje ❤️
 
Nic. Dlatego jestem zaskoczona ze rośnie mi teraz :(
A sprawdziłam, że ja podczas stymulacji do punkcji w 10dniu miałam progesteron 5 ng/ml. Wychodzi, że tak ma być :) nic się nie stresuj
To jakoś tak było, że progesteron miałby znaczenie gdybyś chciała świeży transfer, ale jak planujesz krio to chyba nie ma aż takiego znaczenia.
 
😢😢 a u nas pod górkę , odebrałam wyniki czystości pochwy i ku zaskoczeniu wyszły bakterie które nie dawały żadnych objawów..za tydzień miałam zaczynać stymulację,, i pewnie to przekreśla ech...nawet jak wezmę antybiotyk to i tak muszę powtórzyć badanie a do okresu nie zdążę 😢😢
 

Załączniki

  • Screenshot_20211120-203442.png
    Screenshot_20211120-203442.png
    163 KB · Wyświetleń: 62
reklama
😢😢 a u nas pod górkę , odebrałam wyniki czystości pochwy i ku zaskoczeniu wyszły bakterie które nie dawały żadnych objawów..za tydzień miałam zaczynać stymulację,, i pewnie to przekreśla ech...nawet jak wezmę antybiotyk to i tak muszę powtórzyć badanie a do okresu nie zdążę 😢😢
Poczekaj ze zmartwieniami, może to bakteria niepatogenna. Pochwa nie jest jałowa, jakieś bakterie są tam zawsze i nie wszytskie są złe
 
Do góry