reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
My z żoną (tak laski są tu również chopy:) ) w Krakowie w macierzyństwie ale dr Anna Knafel. Przybycie ponoć też ok ale ma specyficzne poczucie humoru (no pani z takim peselem to tylko niepokalane poczęcie itp.)
Polecam dr Knafel! Ma ogromną wiedzę, jest bardzo konkretna, rozważa wszystkie możliwości. Już po pierwszej wizycie zleciła szeroką diagnostykę. Teraz po wyczerpaniu wszystkich innych możliwości podchodzimy z nią do in vitro. Dr Knafel cechuje indywidualne podejście do pacjentki- zna każdy przypadek co przekłada się na jej decyzje dotyczące leczenia.
 
Słuchajcie. Zapomniałam dziś o zastrzyku.

Chciałam zrobić koło 12, ale …. brałam dzisiaj ślub i kurczę było tak nerwowo, ze przypomniałam sobie w drodze do urzędu stanu cywilnego :)
Nie było szans zawrócić.

Jak jechać do domu w trakcie własnego wesela ? A przecież nikt nie wie o tym ze podchodzimy do In vitro.

Jednak musiałam wziąć ten zastrzyk. Wysłałam mojego bratanka, i przywiózł mi strzykawkę. I zrobiłam zastrzyk. W toalecie, w sukni ślubnej 😂😂😂
 
My tez stosowaliśmy acofil zaraz po 1 pozytywnej becie i później przez dłuższy czas. Zastrzyk z ganotropiną 5 dni przed i w dniu transferu. Aktywacja endometium czyli wlew z własnego osocza i się udało. Transfer dokładnie rok temu 20 listopada. Dzisiaj mały ma zaraz 4 miesiące ❤️
 
[/QUOTE]
Bo lekarz nam tak powiedział że środowisko i smog który jest w zimie też może mieć wpływ... Nie wiem sama już bo miałam na wiosnę pierwsze podejście i klops...
A ja słyszałam że zima sprzyja zwłaszcza jeśli jest czynnik męski, jajka facetów się nie przegrzewają i żołnierze są przez to aktywniejsi 😉
 
Słuchajcie. Zapomniałam dziś o zastrzyku.

Chciałam zrobić koło 12, ale …. brałam dzisiaj ślub i kurczę było tak nerwowo, ze przypomniałam sobie w drodze do urzędu stanu cywilnego :)
Nie było szans zawrócić.

Jak jechać do domu w trakcie własnego wesela ? A przecież nikt nie wie o tym ze podchodzimy do In vitro.

Jednak musiałam wziąć ten zastrzyk. Wysłałam mojego bratanka, i przywiózł mi strzykawkę. I zrobiłam zastrzyk. W toalecie, w sukni ślubnej 😂😂😂
I co powiedziałaś? Że jaki to zastrzyk?
 
Słuchajcie. Zapomniałam dziś o zastrzyku.

Chciałam zrobić koło 12, ale …. brałam dzisiaj ślub i kurczę było tak nerwowo, ze przypomniałam sobie w drodze do urzędu stanu cywilnego :)
Nie było szans zawrócić.

Jak jechać do domu w trakcie własnego wesela ? A przecież nikt nie wie o tym ze podchodzimy do In vitro.

Jednak musiałam wziąć ten zastrzyk. Wysłałam mojego bratanka, i przywiózł mi strzykawkę. I zrobiłam zastrzyk. W toalecie, w sukni ślubnej 😂😂😂
O jaaa gratuluje!!
No musi byc dobrze - w takiej sytuacji nie ma innej opcji!!!! Brawo dla bratanka - uratowal sytuacje💛💛💛
 
reklama
My tez stosowaliśmy acofil zaraz po 1 pozytywnej becie i później przez dłuższy czas. Zastrzyk z ganotropiną 5 dni przed i w dniu transferu. Aktywacja endometium czyli wlew z własnego osocza i się udało. Transfer dokładnie rok temu 20 listopada. Dzisiaj mały ma zaraz 4 miesiące ❤️
Gratuluje synka i sukcesu!
A wlew z osocza w ktorej klinice Ci robili?
Jaki to zastrzyk mialas z gonadotropina? Jestem ciekawa☺️☺️
Ale numer- piekne wspomnienia!
 
Do góry