reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam
Czy któraś z Pań nie potrzebuje Lutinus 100mg tabletki dopochwowe zostały mi 2 pełne nowe opakowania z datą ważności 01.2023 po in vitro więc chętnie sprzedam
 
Tym razem tak jak czułam beta nawet nie drgnęła , już drugi raz 😭😭😭😭😭😭 odpuszczam ma razie 😔 mam trochę czasu bo 1,5 roku ... Moim marzeniem jest do 35 roku życia zostać mamą ... Mam nadzieję że to marzenie się spełni ... Chodź patrząc na całokształt chyba nie powinnam mieć takich marzeń ... 😔Niezmiennie trzymam za wszystkie z was kciuki ✊✊✊✊ aby wam się udało ✊✊✊❤️
Kochana tak mi przykro😢😢😢😢😢😢myślałam, że będzie inaczej. Brak mi słów... nawet nie wiem, co napisać Ci sensownego. Chyba ostatnia nadzieja w tych szczepieniach... Wierzę, że Ci się jeszcze uda. Trzymaj się, ściskam Cię i tulę 😘
 
Trzy tygodnie przed transferem zacząć brać encorton 20mg rano, od dnia transferu 30mg. Zastrzyk z Zarzio w ramię, rano co 5 dni zaczynając 5dni przed transferem. Od dnia transferu fraxiparine 0,4 i acard 75 na noc. To od immunologa i chyba zadzialalo😉
Omg ten Zarzio to tez niezly eksperyment jest widzę! Jak i szczepienia i accofil. Wazne ze pomaga!!
 
reklama
Do góry