reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No Dziewczynki za niedługo jadę na betę ale to chyba tylko formalność 😘 Wczoraj zrobiłam sikańca i znów wyszedł pozytywny ale i tak dalej się modlę 🙏🙏🙏🙏🙏 Wstawiam wam zdjęcie u góry jest z wtorku 7dpt a na dole 9dpt.
 

Załączniki

  • IMG_20211118_144105.jpg
    IMG_20211118_144105.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 118
No Dziewczynki za niedługo jadę na betę ale to chyba tylko formalność [emoji8] Wczoraj zrobiłam sikańca i znów wyszedł pozytywny ale i tak dalej się modlę [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120] Wstawiam wam zdjęcie u góry jest z wtorku 7dpt a na dole 9dpt.
Gratuluję!! Piękne testy[emoji3059][emoji3059]
 
Omg ten Zarzio to tez niezly eksperyment jest widzę! Jak i szczepienia i accofil. Wazne ze pomaga!!
Zarzio i Accofil to jedno i to samo ,tylko efekty uboczne przy leczeniu onkologicznym sa inne.
Jestem ciekawa po ilu latach odbije sie nam branie tego wszystkiego czkawka🙈

Aska, jaki efekt koncowy stymulacji?
 
No Dziewczynki za niedługo jadę na betę ale to chyba tylko formalność 😘 Wczoraj zrobiłam sikańca i znów wyszedł pozytywny ale i tak dalej się modlę 🙏🙏🙏🙏🙏 Wstawiam wam zdjęcie u góry jest z wtorku 7dpt a na dole 9dpt.

Zazdroszcze Ci tych pozytywnych chwil.Po tych wszystkich zlych momentach,takie widoki dodaja niesamowicie skrzydel.🤩🤩🤩
 
Zarzio i Accofil to jedno i to samo ,tylko efekty uboczne przy leczeniu onkologicznym sa inne.
Jestem ciekawa po ilu latach odbije sie nam branie tego wszystkiego czkawka🙈

Aska, jaki efekt koncowy stymulacji?
Wole nie myslec:/ swiecimy na zielono pewnie😁

Wiesz co jest zamrozonych 5 zarodkow,
Za tydzien powinny byc wyniki PGS wszystkich
Ale jakosciowo lepsze historycznie najlepsze ever morfologicznie
 
reklama
Do góry