reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

mirela02
okres mozesz dostac nawet przy zazywaniu lekow to zalezy od organizmu. Mnie np. pojawil sie @ dopiero po odstawieniu ale sa dziewczyny co dostawaly @ w trakcie zazywania i wtedy wiedzialy ze sie transfer nie udal. Mnie akurat @ sie spoznil po transferze i mialam jeszcze glupia nadzieje ze wynik bety byl nieprawidlowy ale niestety dostalam @ i juz nie bylo sensu sie oklamywac... a Ty dostalas czy nie??? wsumie to jutro masz wynik betki wiec trzymam mocno kciuki zeby to byl Twoj szczesliwy dzien :))) pozdrawiam
 
reklama
mi mi dzięki za odpowiedz dziś 15dpt nie mam jeszcze okresu stres jest okropny i ta nie wiadoma.
Trzymam za ciebie kciuki będzie dobrze trzymaj się cieplutko.
 
przez te hormony wszystko sie rozreguluje.... ja chyba za drugim razem malpe mialam dopiero po 20 dniach.... trza niestety czekaci sie zobaczy. idz na bete i bedziesz wiedziec
 
Ja w piątek odstawiłam leki (w południe juz nie brałam) a dzisiaj już @ rozkręciła się na całego. Za pierwszym razem to po 3 dniach od odstawienia Duphatonu zaczęłam krwawić.
 
agnik, myszelina: Bardzo mi przykro. Doskonale wiem co teraz przeżywacie. Jeszcze nie zapomniałam i z pewnością nigdy nie zapomnę jakie to uczucie kiedy patrzy się na kolejny, negatywny test. Zbierajcie siły do dalszej walki.

mirela: W Tobie nadzieja... Czekam na dobrą wiadomość.

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.
 
nam się też nie udało beta 0, tyle wyrzeczeń, oszczędzania zero wakacji i klapa dziewczyny skąd bierzecie na to wszystko siłę no i tak kasa może w końcu będzie refundowane to in vitro.
myszelina, anja, agnik na kiedy planujecie kolejne podejście.
 
reklama
mirela
tak mi przykro jakie to nie sprawiedliwe tyle wyrzeczen i nic... ale wierze w to ze i my zobaczymy te nasze wymarzone dwie kreseczki i wysoka betke przeciez musi sie udac :) tylko pamietaj nie mozna sie poddac trzymaj sie cieplutko
 
Do góry