reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O czemu juzbtyle tego?
Mi nic nie zlecili …
Zazwyczaj po pierwszym nieudanym transferze nie zlecają nic. Moja klinika tez nic nie zleciła mam podejsc do transferu normalnie. Te badania zleciła inna lekarka (Polka). Powiedziałam jej, ze ja nie chce tracić czasu, zarodków i wole dmuchać na zimne porobić badania przed następnym transferem żebym wiedziała na czym stoję, bo latka lecą.
 
reklama
Clo uposledza endometrium... Więc często max 3 cykle i przechodzą na Lamette, później może Fostimon w zastrzykach jeszcze
Ja o tym czytałam podczas stymulacji. Brałam wtedy clo. I po tym miałam chyba 7 pęcherzyków. Zastanawiam się czy teraz podadzą mi coś jeszcze bardziej aktywnego, gdyż lekarz chce abym wyprodukowała ok 20
 
Clo uposledza endometrium... Więc często max 3 cykle i przechodzą na Lamette, później może Fostimon w zastrzykach jeszcze
Mi powiedział wczoraj że Lametta nie ma żadnych skutków ubocznych żadnych. Mówił właśnie że działa na przysadkę i przestają rosnąć guzy w piersiach. Ale pytałam o jakieś komplikacje czy skutki uboczne mówił absolutnie żadnych bardzo bezpieczny. Czy mnie ściemniał?
 
Mi powiedział wczoraj że Lametta nie ma żadnych skutków ubocznych żadnych. Mówił właśnie że działa na przysadkę i przestają rosnąć guzy w piersiach. Ale pytałam o jakieś komplikacje czy skutki uboczne mówił absolutnie żadnych bardzo bezpieczny. Czy mnie ściemniał?
Brałam coś ok roku. Miałam zawsze 1 max 2 pęcherzyki
 
Mi powiedział wczoraj że Lametta nie ma żadnych skutków ubocznych żadnych. Mówił właśnie że działa na przysadkę i przestają rosnąć guzy w piersiach. Ale pytałam o jakieś komplikacje czy skutki uboczne mówił absolutnie żadnych bardzo bezpieczny. Czy mnie ściemniał?
Dziewczyny które go brały były bardzo zadowolone. I żadna nie narzekała na edometrium :)
 
reklama
Dziewczyny jak któraś jest z łódzkiego i blisko Pabianic to mi zostało kilka leków po ostatniej stymulacji. My podjęliśmy decyzję że więcej razy nie będziemy próbować tylko wykorzystamy te mrozaczki co mamy. Niestety dwa z tych leków to lodówka więc nie mogę ich wysłać kurierem. Jak ktoś coś to priv.
 

Załączniki

  • IMG_20211007_174018.jpg
    IMG_20211007_174018.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 56
  • IMG_20211007_174221.jpg
    IMG_20211007_174221.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 52
Do góry