reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja nie jestem tak daleko i niestety nue potrafię Ci pomóc ale nam udało się fragmentację polepszyć. Bierze Twój mąż jakieś antyoksydanty? Jeśli chcesz wypisze Ci na priva całą naszą listę. Może porównasz sobie?
Hej sorry że się wtrące, czy możesz mi napisać co Twój mąż brał na poprawę żołnierzyków? Jesteśmy po badaniach przed drugą procedurą i niestety u mojego męża słabo to wygląda 😥
 
reklama
Hej sorry że się wtrące, czy możesz mi napisać co Twój mąż brał na poprawę żołnierzyków? Jesteśmy po badaniach przed drugą procedurą i niestety u mojego męża słabo to wygląda 😥
Wtrącę się trochę. Z tymi suplami to trzeba dobrze trafić. Mój brał z polecenia kliniki na wysoka fragmentację fertilMe N i wit E po 4 miesiącach miał dużo gorsze wyniki...
Zmieniłam mu na Nucleo x i się poprawiły. Czy to przypadek nie mam pojęcia. Dla nas to był czas gdzie odpoczywalismy po poronieniu w 9 tyg, podjęliśmy decyzję o in vitro. Może się odstresowal? Wydaje mi się, że dużo jest czynników dodatkowych, które psują plemniczki, a o których jeszcze nie wiemy.
 
Wtrącę się trochę. Z tymi suplami to trzeba dobrze trafić. Mój brał z polecenia kliniki na wysoka fragmentację fertilMe N i wit E po 4 miesiącach miał dużo gorsze wyniki...
Zmieniłam mu na Nucleo x i się poprawiły. Czy to przypadek nie mam pojęcia. Dla nas to był czas gdzie odpoczywalismy po poronieniu w 9 tyg, podjęliśmy decyzję o in vitro. Może się odstresowal? Wydaje mi się, że dużo jest czynników dodatkowych, które psują plemniczki, a o których jeszcze nie wiemy.
Jasne, zgodzę się z Tobą, że każdemu pomoże ci innego... Mąż dużo zmienił w trybie życia, a wyniki się mocno pogorszyły od poprzedniej procedury :-(
 
Wtrącę się trochę. Z tymi suplami to trzeba dobrze trafić. Mój brał z polecenia kliniki na wysoka fragmentację fertilMe N i wit E po 4 miesiącach miał dużo gorsze wyniki...
Zmieniłam mu na Nucleo x i się poprawiły. Czy to przypadek nie mam pojęcia. Dla nas to był czas gdzie odpoczywalismy po poronieniu w 9 tyg, podjęliśmy decyzję o in vitro. Może się odstresowal? Wydaje mi się, że dużo jest czynników dodatkowych, które psują plemniczki, a o których jeszcze nie wiemy.
No tak to fakt jednym suple pomagają innym wcale. Też fakt że mój wyeliminował kawę i alkohol do zera. Papierosów nie palił nigdy więc to nie problem. Ale tak jest dieta i milion innych spraw niestety.
 
Ah i powiem Wam orzechy wpieprza jak wiewiórka już niestety i olej z czarnuszki pije też często 😨 a mi się na jego zapach unosi, więc go podziwiam. Po macy lata do kibelka jakie już historie mieliśmy jak wdrażaliśmy różne suple bo miał np. odruch wymiotny jak mace czuł w koktajlu a ja myślałam że to ja mam mieć objawy ciążowe a nie on 😂
 
Chyba ile ludzi tyle opinii, ja mialam cc i super, nic nie bolalo po. Tylko taka sztywna bylam. Za to jak mysle o porodzie naturalnym to jestem przerazona ze wzgledu na ból i powikłania podczas porodu.
A mialas kaszel taki ze pluca wypluwalas?🤣
Ja mialam dwa cc i obydwa super wspominam,kolezance chodzi nie o cc a o to ze kazde kaszlniecie powoduje ze rana sie rozlazi i mega bol( takie sa odczucia niesteety)🤣🤣🤣
 
reklama
Haha myślałam, że może to coś fajniejszego :p
Nie miałam możliwość przed pracą napisać Ci o tych badaniach ale ja pamiętam . Dosłownie jak burza wyleciałam do domu dziś zabrałam rzeczy do pracy i pojechałam w sina dal. Jak będę miała moc ( chodź padam na pysk za przeproszeniem 🙈 od 6 na nogach i 4 godziny bujalam siostrzeńca 🙈 chrześniak jak się wybudził z narkozy chciał mamę widzieć i nie miałam sumienia jej do domu wołać nim młody nie wrócił z sali operacyjnej .... I tak 4 godziny łącznie płaczu było .... Bo ten młodszy to taki typowy cyc ....) to napiszę wieczorem a jeśli nie to jutro rano 😉 cały czas pamiętam i nie zapomnę mam nadzieję
 
Do góry