reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Madlene83 co tam u Ciebie ? Kiedy ten szczęśliwy transfer ? Czy coś minęłam??
Ehh... Nie odzywam się bo nie mam czasu śledzić wszystkich wiadomości, praca, po pracy, obowiązki z dzieckiem, nie dość, że pomagam mu w nauce, to wożę na treningi, angielski i tak pracuje po 12 godzin. Obecnie jestem przed transferem, w sumie to nie wiem kiedy podejdę, okres spóźnia mi się już 5 dni, masakra. Nie wiem czy są jakieś sposoby na przyspieszenie, wywołanie go 🤷‍♀️miałam się teraz przygotowywać do niego ale chyba odpuszczę, bo pod koniec października będę miała ważny i stresujący czas w pracy, muszę odpuścić transfer i to z bólem serca 😪 dopiero będę się przygotowywać w listopadzie, ale później niż Ty, bo Ty z początkiem, o ile dobrze pamiętam 😁 dzięki w ogóle za pamięć, o Tobie też czasami pomyślę😘😘, jak o wielu innych dziewczynach, dlatego też, jak znajdę chwilę w pracy, to podczytuje Was i trzymam dalej kciuki ✊✊ nawet nie wiesz, jak bardzo chciałabym być znowu w ciąży 😔a wszystko u mnie się tak dłuży 😔
 
Ehh... Nie odzywam się bo nie mam czasu śledzić wszystkich wiadomości, praca, po pracy, obowiązki z dzieckiem, nie dość, że pomagam mu w nauce, to wożę na treningi, angielski i tak pracuje po 12 godzin. Obecnie jestem przed transferem, w sumie to nie wiem kiedy podejdę, okres spóźnia mi się już 5 dni, masakra. Nie wiem czy są jakieś sposoby na przyspieszenie, wywołanie go 🤷‍♀️miałam się teraz przygotowywać do niego ale chyba odpuszczę, bo pod koniec października będę miała ważny i stresujący czas w pracy, muszę odpuścić transfer i to z bólem serca 😪 dopiero będę się przygotowywać w listopadzie, ale później niż Ty, bo Ty z początkiem, o ile dobrze pamiętam 😁 dzięki w ogóle za pamięć, o Tobie też czasami pomyślę😘😘, jak o wielu innych dziewczynach, dlatego też, jak znajdę chwilę w pracy, to podczytuje Was i trzymam dalej kciuki ✊✊ nawet nie wiesz, jak bardzo chciałabym być znowu w ciąży 😔a wszystko u mnie się tak dłuży 😔
Kochana na przyspieszenie to sex k Czeczenia polecam u mnie działa rewelacyjnie 🙈 już niedługo , szybko zleci i już będziesz podchodzić do transferu ❤️




Edit : miało być ćwiczenia 🤦 w biegu pisałam ... Mały długo się wybudzał i siostra za późno wróciła do domu ... Przepraszam
 
Ostatnia edycja:
U mnie to trochę skomplikowane, moja klinika mi tego nie zleciła (podchodzimy do in vitro w Anglii) tez chcieli mnie pchać na drugi transfer bez dodatkowych badań, po cichu chodzę do drugiego lekarza (polskiego) i ona szuka przyczyny 😉
Extra! Popieram to bo nam jeden lekarz też popsułby kompletnie plany gdybyśmy go słuchali.
 
reklama
Do góry