reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane tu już wątpliwości nie ma ciaza jest .Czekam na poniedziałek trzymajcie kciuki
 

Załączniki

  • 20211007_121031.jpg
    20211007_121031.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 110
Pytanie do dziewczyn które miały zlecony accofil, czy zawsze do accofilu dołączany jest encorton? Czy jest jakaś dziewczyna która brała sam accofil?
Ja bralam sam accofil . Do jednego podejscia mialam najpier wlew a pozniej od dnia transferu po 0.2 codziennie . Do kolejnej proby tylko podskornie w tych samych dawkach
 
Hej dziewczyny :) czytam Wasze historie już od kilku miesięcy. Dziś chciałabym się podzielić moją. Mam 33lata, mój mąż również. Stwierdzono u nas nieplodnosc męska (wysoka fragmentacja dna). Obserwacje cyklu i inseminacje nic nie dały. Zaszłam naturalnie w ciążę na początku roku i szybko okazało się, że zarodek się nie rozwija. Poronilam. Lekarz stwierdził, że pewnie zarodek miał wadę genetyczna. Podeszlismy do in vitro. Udało się uzyskać 11 blastocyst. 6 daliśmy do badania, 4 okazały się zdrowe ( dwie najlepsze pod względem morfologii chore) . Pierwszy transfer 5.1.1 ciąża biochemiczna, drugi 5.2.1 też ciąża biochemiczna.
Chciałabym przed kolejnym transferem poszerzyć diagnostykę, boję się że lekarze będą chcieli tylko transferowac kolejne...
Musi być jakaś przyczyna, że beta spada przy zdrowym zarodku. Czy macie pomysły co mogę zbadać?
Myślałam o Kirach, mutacji mthfr. Coś jeszcze? Co może powodować tak wczesne straty?
Subpopulacje limfocytów i cytokiny mam w normie, mam gruczolaka przysadki ale wyregulowanego.
Cześć,
Tez jestem po ciąży biochemicznej. Po pierwszym nie udanym transferze mam zlecone badania:
MTHFR, Protrombina, Czynnik V Leiden, PAI-1, ANA1
 
W tym cyklu który się na dniach zacznie startuję z jakimkolwiek lekiem w moim życiu, nigdy nie brałam nic. Teraz Lametta, jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenie chętnie poczytam. Chciałam Wam podziękować za ostatnie dni wsparcia, dostałam tyle dobrej energii i rad przeslanych na priva i tutaj ❤️
Mówiłam? Mówiłam, ze będzie dobrze 🙂 cieszę się razem z wami i trzymam ✊✊✊
 
reklama
Dziękuję, widzisz u mnie po pierwszym transferze miałam zalecony drugi :p muszę sama wyjść z propozycjami badań, bo tak daleko nie zajdziemy
U mnie to trochę skomplikowane, moja klinika mi tego nie zleciła (podchodzimy do in vitro w Anglii) tez chcieli mnie pchać na drugi transfer bez dodatkowych badań, po cichu chodzę do drugiego lekarza (polskiego) i ona szuka przyczyny 😉
 
Do góry