reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny!

Niestety przyplątała mi się jakaś infekcja pochwy... I dostałam lek macmiror (16 tydzień ciąży) ale jak czytam o nim to o matko..

Brała go któraś z Was?
tak. Brałam 2 razy. Ok 10-11 tc. I potem ok. 15 tc. Wszystko przeszło. Infekcje w ciąży są częstsze niż normalnie a ten lek jest stosowany w I trymestrze.
 
Dziś wieczorkiem tylko gorące lyczki wody z cytrynką bo herbata w nadmiarze też nie do końca i dużo pić. A potem do rozgrzanego łóżeczka pod kołderkę i się wygrzewaj, może z miodkiem? Uważaj na siebie. Zdrówka dużo. Może jak się obudzisz będzie po sprawie oby🙏
goraca woda zabije wlasciwosci wody cyz miodu. Ciepla tak, ale nie goraca.
 
Dziewczyny podczytuje Was z zza krzakow. Przez ten antybiotyki co dostalam na cd138 jestem mega zmeczona. Jakos jesienna deprecha chyba mnie lapie :( trzymam kciuki za Was wszystkie. Ja dzis bylam na konsultacji u lekarza bo nie dawalo mi spokoju to zapalenie. Lekarz stwierdzil, ze dobrze, ze mam te antybiotyki. Maz o dziwo ma nie brac! Dobrze, ze sie zaparl, ze czeka do wyniku bo lekarz mi dzis powiedzial, ze przy jego slabych plemnikach moglby sobie zaszkodzic a to zapalenie na pewno nie od niego bo nie mam nic w pochwie. A to tu by najpierw wyszlo. Wyglada, ze to sa jakies bakterie, ktore byly uspione w endo i teraz sie ujawnily. Nie wiadomo skad tam sie pojawiają :( za tydzien mam podglad na usg i będziemy sie umawiać na powtorna biopsje na sprawdzenie czy nadal sa. Mamy sie zastanowic czy robic ten test era albo be ready. Podobno sporo dziew ma przesunięte okienko. Chyba to zrobię.. co myslicie?
 
Dziewczyny ile po biochemicznej ciąży musialyscie odczekać do następnego transferu? Czy potem was się udało? Czy beta szybko wam padała?
 
reklama
Do góry