reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hejo Dziewczyny,
oddam pozostałe mi leki/suplementy, które stosowałam przed/w trakcie/po transferze. Zalegają, a szkoda wyrzucić, najlepiej w komplecie. Oddam za koszt wysyłki.
Olej z wiesiołka 39 tabletek
Resveratrol 15 tabletek
Koenzym q10 12 tabletek
Encorton 14 tabletek
Progesterone Besins 200 mg 12 kapsułek.
 

Załączniki

  • e102a46c-4e97-4777-a44d-36e9c656d893.jpg
    e102a46c-4e97-4777-a44d-36e9c656d893.jpg
    153,1 KB · Wyświetleń: 67
Dziewczyny jutro transfer a mnie piecze gardło.. czym złagodzić prócz herbaty? Nie chcę faszerować się niczym mocnym bo boje się o kropka którego jutro zabieram
Dziś wieczorkiem tylko gorące lyczki wody z cytrynką bo herbata w nadmiarze też nie do końca i dużo pić. A potem do rozgrzanego łóżeczka pod kołderkę i się wygrzewaj, może z miodkiem? Uważaj na siebie. Zdrówka dużo. Może jak się obudzisz będzie po sprawie oby🙏
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Niestety przyplątała mi się jakaś infekcja pochwy... I dostałam lek macmiror (16 tydzień ciąży) ale jak czytam o nim to o matko..

Brała go któraś z Was?
 
Do góry