reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem dzisiaj 12h w pracy.. herbata za herbatą.. nawet termometr kupiłam z tego wszystkiego.. już mówiłam dzisiaj do męża że jak mnie rozłoży to większego pecha mieć nie mogę.. :(
Ja wiem, ze łatwo się mówi, ale spróbuj trochę wyluzować. Wiem, ze napewno bardzo się stresujesz, jak wrócisz z pracy znajdź sobie na You tube jakaś medytacje wyciszająca/na stres/ na nerwy. Może trochę pomoże.
Będzie dobrze @Hankaa 💪 jutro idziesz zabrać swoje 💪✊
 
Jestem dzisiaj 12h w pracy.. herbata za herbatą.. nawet termometr kupiłam z tego wszystkiego.. już mówiłam dzisiaj do męża że jak mnie rozłoży to większego pecha mieć nie mogę.. :(
To póki nie jesteś po transferze weź ibuprom, coś mocnego na gardło. Moim zdaniem powinnaś teraz zrobić wszystko, że tylko się to nie rozwinęło po transferze.
Ja miałam transfer w poniedziałek a od wtorku dostałam katar... I lawinowo się przeziembienie rozwinęło... I może to było przyczyną niepowodzenia [emoji848]

Ja mam transfer w środę więc będzimey razem testować [emoji2957][emoji2957][emoji2957]
 
Ja wiem, ze łatwo się mówi, ale spróbuj trochę wyluzować. Wiem, ze napewno bardzo się stresujesz, jak wrócisz z pracy znajdź sobie na You tube jakaś medytacje wyciszająca/na stres/ na nerwy. Może trochę pomoże.
Będzie dobrze @Hankaa 💪 jutro idziesz zabrać swoje 💪✊
Stresuje się bo tyle na to czekam i chce żeby wszystko poszło zgodnie z planem ;) muszę wyluzować :* będzie co będzie i tak nie przeskocze
 
To póki nie jesteś po transferze weź ibuprom, coś mocnego na gardło. Moim zdaniem powinnaś teraz zrobić wszystko, że tylko się to nie rozwinęło po transferze.
Ja miałam transfer w poniedziałek a od wtorku dostałam katar... I lawinowo się przeziembienie rozwinęło... I może to było przyczyną niepowodzenia [emoji848]

Ja mam transfer w środę więc będzimey razem testować [emoji2957][emoji2957][emoji2957]
No właśnie myślę czy mogę dzisiaj na nic jeszcze wypić gripexa albo viksa.. no to ja już trzymam kciuki mocno ✊✊✊❤️
 
reklama
Do góry