reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A mi wyszły jakieś pojedyncze bakterie w posiewie z pochwy. Zastanawiam się czy zanim pójdę na kolejna wizytę to już się wyleczyć. Czy pojedyncze czy tez „nieliczne” bakterie już kwalifikują do leczenia antybiotykami.

Napisane jest ze te drobnoustroje stanowią florę fizjologiczna i nie dają podstaw do wykonania antybiogramu.
No to moim zdaniem nie musisz się leczyć. Leczenie antybiotykiem jest tylko wtedy kiedy robią antybiogram i tam wyjdzie na jaki lek bakterie reagują.
 
reklama
Dziewczyny odebrałam wyniki, mam boreliozę. Czekam na wizytę u mojej ginekolog. Jestem przerażona 😭

Mój mąż miał ale przeleczyli antybiotykiem i udało sie ja pokonać. Ale to nylo od razu po kleszczu. Nie wiem jak u ciebie zadziałają i czy jakoś można teraz . A objawia ci się jakoś?
 
Jejku bidula, jak Ty to złapałaś? Ale powoli poczekaj bo jakkolwiek gó.wnianie brzmi co teraz napiszę, połowa sukcesu w jej wyleczeniu to w ogóle wiedzieć że się ją ma. Wiele osób leczy się na inne choroby i zanim wpadnie lekarz na boreliozę naprawdę dużo czasu i cierpienia mija. Moja sąsiadka 5 lat leczyła się na różne rzeczy i w jednym z teście wyszło że jej niby nie ma poki wpadli na boreliozę ale jak ją już wykryli poszło szybko do przodu.
Pierwszy raz w życiu miałam kleszcza kilka dni po tym jak dowiedziałam się że jestem w ciąży. Byłam na spacerze z psem w parku. Ale wyjęłam to bardzo szybko i liczyłam że mnie to ominie... Dostałam antybiotyk i czekam na wizytę u mojej ginekolog
 
Mój mąż miał ale przeleczyli antybiotykiem i udało sie ja pokonać. Ale to nylo od razu po kleszczu. Nie wiem jak u ciebie zadziałają i czy jakoś można teraz . A objawia ci się jakoś?
Kilka dni po ugryzieniu dostałam rumień ale w zupełnie innym miejscu niż ugryzienie. Ślad po ugryzieniu zniknął po 3 dniach i wtedy pojawił się rumień. Kleszcz mnie ugryzl z plecy a rumień miałam na pośladku 🙄
 
Pierwszy raz w życiu miałam kleszcza kilka dni po tym jak dowiedziałam się że jestem w ciąży. Byłam na spacerze z psem w parku. Ale wyjęłam to bardzo szybko i liczyłam że mnie to ominie... Dostałam antybiotyk i czekam na wizytę u mojej ginekolog
Jeśli wyjelas go i od razu prawie testowałas to znaczy że może uda się to stłumić.
 
reklama
Do góry