reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja byłam u lekarza po ugryzieniu, to zapisał mi tylko skierowanie na krew, nie dała żadnego antybiotyku bo stwierdziła że nie wie czy z tego co mam zrobi się rumień czy nie...
Pamiętam jak wtedy o tym pisałaś. Mnie wtedy tez ugryzl. Tylko ja bylam przed transferem... przykro mi :( mam nadzieję, ze szybko pozbedziesz sie tego dziadostwa 😘
 
reklama
Właśnie też się wkurzyłam, że przed in vitro nikt mi nie wspomniał o tym... W lipcu miałam miesiąc przerwy między punkcja a przygotowaniem do transferu i mogłabym w tedy zrobić histeroskopie. Ja schudłam 8kg i miałam 84 ale teraz leci mi drugi miesiąc na sterydzie i już mam +6kg...przy 169cm...
Dziwne, że nie robi się tego zabiegu przed iv, żeby warunki były jak najlepsze. A! I ważę 88 kg (w trakcie procedury wpadło mi 5 kg!, mimo diety wątrobowej i niski indeks glikemiczny) przy 162 cm i lekarz mi powiedział, że następna próba jak schudnę conajmniej 10 kg [emoji20]
 
Właśnie też się wkurzyłam, że przed in vitro nikt mi nie wspomniał o tym... W lipcu miałam miesiąc przerwy między punkcja a przygotowaniem do transferu i mogłabym w tedy zrobić histeroskopie. Ja schudłam 8kg i miałam 84 ale teraz leci mi drugi miesiąc na sterydzie i już mam +6kg...przy 169cm...
Nie robią tego standardowo... ja teraz mialam histeroskopie po 2 nieudanych transferach. Tez sie dziwie, ze nie zrobili tego wczesniej 🤷‍♀️
 
Właśnie też się wkurzyłam, że przed in vitro nikt mi nie wspomniał o tym... W lipcu miałam miesiąc przerwy między punkcja a przygotowaniem do transferu i mogłabym w tedy zrobić histeroskopie. Ja schudłam 8kg i miałam 84 ale teraz leci mi drugi miesiąc na sterydzie i już mam +6kg...przy 169cm...
No właśnie czasem choćby nie wiadomo jaka dieta leki wpływają na wagę.
 
Ja jak chciałam AH to powiedziała, że o tym decytudje embriolog i w bardzo rzadkich przypadkach robi się to przy zarodku z 5doby. Bo można uszkodzić... Tzn większe szanse na uszkodzenie jest niż przy 3dniowym
Bardzo ładne endo [emoji123]
Ja korzystałam z tych dodatków, u nas niestety nie pomogły ale myślę, że nie zaszkodzą chociaż różne opinie czytałam o AH przy blastocycie.
 
reklama
Do góry