reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny uratowałyście mi dzisiaj życie...ból głowy był już tak mocny, że myślałam, że oszaleję. Jedna tabletka paracetamolu i po 20 min jak nowo narodzona.
Jesteśmy po wizycie z genetykiem. Jak beda 5 dniowe blastocysty, to mamy zdecydować ile zarodków będziemy badać. Na wyniki będziemy czekać ok 14 dni. Komórki do badań wysyłają w każdą środę.
 
A ja zamieniłam się w sopel lodu,od godziny mam dreszcze ,zimowa pidżama nie daje rady,mam tylko nadzieję że nie infekcja, encorton jednak osłabia...normalnie gorący prysznic by mnie rozgrzał ale w tej sytuacji nie wskazane...
 
Dziewczyny uratowałyście mi dzisiaj życie...ból głowy był już tak mocny, że myślałam, że oszaleję. Jedna tabletka paracetamolu i po 20 min jak nowo narodzona.
Jesteśmy po wizycie z genetykiem. Jak beda 5 dniowe blastocysty, to mamy zdecydować ile zarodków będziemy badać. Na wyniki będziemy czekać ok 14 dni. Komórki do badań wysyłają w każdą środę.
Szybko co mówił genetyk o badaniu zarodków? Doradzał?
 
reklama
Wiesz co przyznam że tak naprawdę wydawało mi się że już żyjemy zdrowo, od 3 miesięcy. Nawet nie chce myśleć o tym jak to zatem wyglądało przed tymi zmianami które mamy teraz. Nie pije już alko kawy żadnych słodzonych napojów w ogóle cukru nie używa. Tylko herbatki i woda. Jedno czego nie wyeliminowaliśmy w dużym stopniu to mięso. Dużo mięsa ogólnie je choć niby zdrowiej ale nie zrezygnował z tego tak jak powinien. Ale teraz próbujemy jeszcze zdrowiej, nie poddajemy się.
Raczej chodzi o jedzenie odpowiednich węglowodanów np. makaron pełnoziarnisty zamiast zwykłego, naleśniki z mąki pełnoziarnistej, kanapki z odpowiedniego chleba zawsze łączone z warzywami itd. . Jest grupa na FB o IO, wejdź poczytaj. Kawę możesz pić :) Zacznijcie się ruszać.
 
Do góry