reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny. Chciałam Wam tylko powiedzieć, ze moj rollercoaster właśnie się zakończył. Pomimo testów pozytywnych mamy najprawdopodobniej ciąże biochemiczna, beta 8 ☹️ mam brać luteinę jeszcze pięć dni, powtórzyć bete w piątek,tak naprawdę nie wiem po co… no, ale jak każą to każą…
Nie żałujcie mnie, bo ja nie lubię.
W listopadzie zabiorę jednego mrozaczka (może dwa).
Jeżeli transfer nie zakonczy sie ciążą nie będę już podchodzić do refundowanego IVF w Anglii i przenoszę się do PL.

I TUTAJ MOJE PYTANIE DO WAS MOJE MĄDRE GŁOWY
Polecane kliniki w Pl takie, które zrobią mi wszystko, każde możliwe badanie + badanie genetyczne zarodków? Doradzicie jakąś klinikę?
 
Cześć dziewczyny. Chciałam Wam tylko powiedzieć, ze moj rollercoaster właśnie się zakończył. Pomimo testów pozytywnych mamy najprawdopodobniej ciąże biochemiczna, beta 8 ☹️ mam brać luteinę jeszcze pięć dni, powtórzyć bete w piątek,tak naprawdę nie wiem po co… no, ale jak każą to każą…
Nie żałujcie mnie, bo ja nie lubię.
W listopadzie zabiorę jednego mrozaczka (może dwa).
Jeżeli transfer nie zakonczy sie ciążą nie będę już podchodzić do refundowanego IVF w Anglii i przenoszę się do PL.

I TUTAJ MOJE PYTANIE DO WAS MOJE MĄDRE GŁOWY
Polecane kliniki w Pl takie, które zrobią mi wszystko, każde możliwe badanie + badanie genetyczne zarodków? Doradzicie jakąś klinikę?
czekałam dzisiaj cały dzień na wiadomości od Ciebie
 
Niestety żaden endokrynolog ani ginekolog u jakiego byłam nie znalazł przyczyny. I każdy uważał że nie ma to znaczenia. W necie też tak czytałam. Ja sama nie wiem. Mi przynajmniej zapisali euthyrox, koleżance nie chcieli, bo tego się nie leczy, a ma powyżej 1000! Jak znajdziesz przyczynę daj znać.
I jakie teraz masz wyniki TPO przyjmując euthyrox??
 
@Madlene83 jak tam? Kiedy wyniki? Coś dawno się nie odzywałaś albo mi coś umklo 😔😔
No hej 🙂 miło, że pytasz 😘ostatnio umilkłam, ponieważ zmieniłam pracę i niestety nie mam już laby jak wcześniej 🙈, ciężko mi wygospodarować czas, żeby udzielać się dużo na forum. Jak znajdę parę minut czasu w pracy, to coś Was podczytam i na tym koniec 🤪rok szkolny się zaczął i obowiązki z dzieckiem ☺️i tak czas leci. Siedzę jak na szpilkach, bo czekam na wynik badania zarodków. Dziś minął już 2 tydzień ehh. Nasza kierowniczka embriologii mówiła, że 3 tygodnie... Kuźwa długoo, dla mnie to tak ważny wynik, jak bety, no i weź tu wytrzymaj tyle 😱 gdyby znalazło się coś zdrowego, myślę że 5 października zaczęłabym przygotowywania do transferu😁 Także w tym tygodniu będę wiedziała na czym stoję 🤪 nie mogę doczekać się telefonu z kliniki, wyniki online odczytuje mój mąż, bo ja już teraz wiem, że będzie brakowało mi odwagi, bo ja tchórz jestem 🙈 a za Ciebie trzymam ✊✊
 
OK czyli nie takie siup jak się wydaje i dużo trzeba przedtem ogarnąć.
Wiesz badania te podstawowe masz robione dość szybko chyba najdłużej to 2 tygodnie się czeka na wynik czegoś tam No nie wiem chlamydii może, jak nie miałaś poronien itp to od razu nie zlecą Ci badań genetycznych , jak nic w usg nie wyjdzie tak jak u mnie to w sumie od razu mogą zacząć stymulacje, to wcale nie musi trwać długo, u każdej z nas inna sytuacja , jak widzisz 😉
 
No hej 🙂 miło, że pytasz 😘ostatnio umilkłam, ponieważ zmieniłam pracę i niestety nie mam już laby jak wcześniej 🙈, ciężko mi wygospodarować czas, żeby udzielać się dużo na forum. Jak znajdę parę minut czasu w pracy, to coś Was podczytam i na tym koniec 🤪rok szkolny się zaczął i obowiązki z dzieckiem ☺️i tak czas leci. Siedzę jak na szpilkach, bo czekam na wynik badania zarodków. Dziś minął już 2 tydzień ehh. Nasza kierowniczka embriologii mówiła, że 3 tygodnie... Kuźwa długoo, dla mnie to tak ważny wynik, jak bety, no i weź tu wytrzymaj tyle 😱 gdyby znalazło się coś zdrowego, myślę że 5 października zaczęłabym przygotowywania do transferu😁 Także w tym tygodniu będę wiedziała na czym stoję 🤪 nie mogę doczekać się telefonu z kliniki, wyniki online odczytuje mój mąż, bo ja już teraz wiem, że będzie brakowało mi odwagi, bo ja tchórz jestem 🙈 a za Ciebie trzymam ✊✊
Kochana na pewno będziesz miała kilka zdrowych ✊✊✊✊ wierzę w to bardzo mocno ✊✊✊✊ może będzie mile zaskoczenie i wszystkie okażą się zdrowe 😍😍😍😍✊✊✊✊✊ oj też bym tak chciała już przygotowywać się do transferu .... W sumie wszystko okaże się w ten czwartek u mnie . Mam nadzieję że los mnie pozytywnie zaskoczy ✊✊✊✊✊ może będzie tak jak planowaliśmy że spotkamy sie u naszego doktorka , albo na sali ✊✊✊✊ było by cudownie 😁 w końcu poznać się w realu 😁 trzymam mocno kciuki i oczekuje z niecierpliwością twojego wyniki ❤️ będzie dobrze , musi! ❤️
 
Sorki źle zrozumiałam. 😂 Ja nie wiem póki co nie chcę. U nas w rodzinie po szczepieniu wszyscy mieli gorączkę a mój ma kiepskie plemniory jakby je jeszcze temperaturą zniszczył. Nie wiem póki co czekamy jeszcze chwilkę
Ty jak zaczniesz stymulacje tow ogóle nie powinnaś się tedy szczepić a partner na 2 miesiące wcześniej, tak mi mój lekarz powiedział, także ja nie szczepiona a mąż dopiero teraz się zaszczepił 😉
 
reklama
Wiesz badania te podstawowe masz robione dość szybko chyba najdłużej to 2 tygodnie się czeka na wynik czegoś tam No nie wiem chlamydii może, jak nie miałaś poronien itp to od razu nie zlecą Ci badań genetycznych , jak nic w usg nie wyjdzie tak jak u mnie to w sumie od razu mogą zacząć stymulacje, to wcale nie musi trwać długo, u każdej z nas inna sytuacja , jak widzisz 😉
Teraz jestem w środku cyklu. Przy następnej wizycie będę na końcu. Moim zdaniem większość badań mamy. Zostały tylko wymazy na chlamydie.
 
Do góry