reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Więcej zarodków. I tak było u innych dziewczyn może też? Orientujesz się?
Tak, u mnie po po krotkim bylo 4, po dlugim raz 5 a raz 6. Z tego co sie orientuje to wszystko zalezy od organizmu. Tego nie da sie tak zgeneralizowac. Protokol zalezy od amh, innych chorob, wieku itd. Moze byc tak, ze dla Ciebie lepszy bedzie krotki i bedziesz miec duzo komorek, a pozniej zarodkow niz na dlugim.
 
Ja sprawdziłam na stronie kliniki jakie badania oczekują. Zrobiłam część na NFZ (badanie piersi, wymaz z pochwy, wymaz na chlamydię, cytologię) reszte prywatnie. Dopóki nie masz wszystkich badań nie zaczniesz procedury.

Na wymazy czekasz około dwa trzy tygodnie. Badania AMH i FSH robisz w 2-3 dc.

Jak masz wszystkie badania zgłaszasz sie przed okresem do lekarza i zaczynasz procedure od 1 dc

Większość badań jest ważna pół roku.




O tym decyduje lekarz.

Jest wiele czynników. Wyniki badań chociażby, wiek. historia danej osoby, choroby itp
Czyli nastepna wizyta jest decydująca. Bo mieliśmy dużo badań. Teraz jeszcze coś tam chciał dorzucić i zobaczymy co powie na następnej.
 
Mi nic nie było po szczepieniu, delikatnie bolała mnie ręka. Mąż to samo nic kompletnie mu nie było. Wiem że są różne teorie że pojawia się gorączka, źle się czuję... Na nawet słyszałam że niektórzy czują się tak jak by przechodzili corone ponownie. Ja po szczepieniu funkcjonowałam normalnie i nawet się nie oszczędzałam 😉
U nas w rodzinie wszyscy mieli temperaturę która po dniu przeszła. Ale dla nasienia to nie jest dobre gorączka i to nas hamuje.
 
Tak, u mnie po po krotkim bylo 4, po dlugim raz 5 a raz 6. Z tego co sie orientuje to wszystko zalezy od organizmu. Tego nie da sie tak zgeneralizowac. Protokol zalezy od amh, innych chorob, wieku itd. Moze byc tak, ze dla Ciebie lepszy bedzie krotki i bedziesz miec duzo komorek, a pozniej zarodkow niz na dlugim.
No dobrze czyli czekamy do powie lekarz. Sama jestem ciekawa jak on się odniesie do nas w takim razie.
 
reklama
Do góry