reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam progesteron, cyclogest 400 biorę 2x dziennie (rano i wieczorem) zauważyłam, ze to plamienie pokazuje się właśnie po tych czopkach rano i wieczorem, myśle czy nie dorzucić jednego czopka w południe, myślisz, ze to może mi zaszkodzić?
progynova 2mg x 2 razy dziennie nie wiem po co, moje endo książkowe i estrogen tez.
Teraz czytam, ze ta progynova może wywoływać krwawienie.
Byleby wytrwać do jutra.
A miałaś transfer świeży czy mrożaka??
 
Jeśli to styl życia to niestety nic nie zmienimy. U nas przy pierwszym badaniu było 25 milionów w ml, a teraz tylko 5. Wcześniej przewyższał normę 😲 ja to obstawiam, że chodzi o czas badania. Poprzednio chyba 4.5 dnia lub 5 dni było przerwy więc było ich więcej, ale żywych tylko 18 %. Teraz żywych prawie 50%. Już dawno zauważyłam, że jak częściej sex to ma mniej nasienia. Trudno 🙂 nie nastawiałam się, że będzie lepiej. Mąż bierze supramen, wit c, wit d, wit e, mace, L-karnityne, selen, cynk, acard, i q10. Bardzo dużo tego 🙉 W poniedziałek na wizycie spytam czy jest sens nadal to brać.
No ja Ci powiem że ostatnio było u nas 3,5 dnia. A teraz w pn o 8:30 rano ma termin a przytulanki były dziś o 1. Więc będą 2 dni przerwy. Może za krótko ale chcę wiedzieć bo przecież jak się normalnie przytulamy to nie mamy aż tylu dni przerwy tym bardziej w dni płodne i chce zobaczyć czy wtedy fragmentacja będzie mniejsza. Ja nie wiem czy jest tego mniej czy więcej jak częściej nie potrafię tego zauważyć 😱ja Ci powiem że zamiast supramen mój bierze proxeed plus, a acard dlaczego mu dajesz? Jeśli chodzi o suple to mój jeszcze wiecej bierze kwasy omega 3, likopen glutation, ubichinol, astaksantyna, kwas alfaliponowy. Może będzie masakra bo przedobrzyłam. Wtedy nic nie będzie chciał brać więcej.
 
Od razu miał usg wszystko w porządku.

Miał bardzo dużą gorączkę 🙈 ale to było w marcu więc na obecne wyniki nie ma wpływu. Na szczęście już mojemu załamka przeszła 🙂 i tak się nastawialiśmy na in vitro i tak, więc nic się nie zmieniło 😜
Mój dopiero przeżyje szok w pn. Zobaczymy do której grupy się zaliczamy. Podejrzewam że się nic nie zmieni bo jakby się zmieniło to już byłabym w ciąży a tu czekanie żeby chociaż 1 lub 2 % skoczyło.
 
No ja Ci powiem że ostatnio było u nas 3,5 dnia. A teraz w pn o 8:30 rano ma termin a przytulanki były dziś o 1. Więc będą 2 dni przerwy. Może za krótko ale chcę wiedzieć bo przecież jak się normalnie przytulamy to nie mamy aż tylu dni przerwy tym bardziej w dni płodne i chce zobaczyć czy wtedy fragmentacja będzie mniejsza. Ja nie wiem czy jest tego mniej czy więcej jak częściej nie potrafię tego zauważyć [emoji33]ja Ci powiem że zamiast supramen mój bierze proxeed plus, a acard dlaczego mu dajesz? Jeśli chodzi o suple to mój jeszcze wiecej bierze kwasy omega 3, likopen glutation, ubichinol, astaksantyna, kwas alfaliponowy. Może będzie masakra bo przedobrzyłam. Wtedy nic nie będzie chciał brać więcej.
A nie wiem. Nasz ginekolog mu kazał brać acard 75 raz dziennie to bierze[emoji85] wtedy byłam w takim stanie, że nie pytałam. Ale czytałam, że niektórzy faceci biorą.
 
reklama
Do góry