reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja kilka godzin po transferze mialam traume z tego powodu to było straszne szczególnie myśl ze zawory po 1 ciąży nie te same.Tym razem będę mądra i nie będę duzo pic jak coś mnie dopoja na ostatnią chwile
Moj transfer sie opoznil, myslalam ze popuszcze. Po pol godz poszlsm do recepcji i powiedziałam, ze albo robimy albo sie posikam [emoji38][emoji38]
 
reklama
Moj transfer sie opoznil, myslalam ze popuszcze. Po pol godz poszlsm do recepcji i powiedziałam, ze albo robimy albo sie posikam [emoji38][emoji38]
To ja sikałam przed ze 2 razy u mnie jest cienko dla mnie to mega uciążliwe mam mega słaby pęcherz o po wypiciu szklanki wody sikam 3 min 3 razy.W wakacje pojechałam rzesy robic a przed wypilam koktajl myslalam ze pęknę oczywiście kosmetyczka musiala ściągać takie naklejki bo bym się posikała.Mi wystarczy 10 min przed szklanka i jestem gotową.A jak tam mi mówiły pic pic a zawołały po 30 minutach to było nie do wytrzymania
 
Czy któraś dziewczynek miała w cyklu naturalnym transfer? Te 5 dni to się liczy od dnia owulacji,czy doba po uwulacji jest 1 dniem do odliczania? Jak jest wyrzut Lh to do 36h jest owulacja,jak to liczyć? Wiadome lekarz podejmie decyzję ale ja juz mam stresa bo musze być na kontroli in job i boje się że się zazębi
 
Czy któraś dziewczynek miała w cyklu naturalnym transfer? Te 5 dni to się liczy od dnia owulacji,czy doba po uwulacji jest 1 dniem do odliczania? Jak jest wyrzut Lh to do 36h jest owulacja,jak to liczyć? Wiadome lekarz podejmie decyzję ale ja juz mam stresa bo musze być na kontroli in job i boje się że się zazębi
w poniedziałek miałam podany ovitrelle w środę byłam na usg zobaczyć czy pękł pęcherzyk a w następny poniedziałek był transfer 5 dobowej blastki. Transfer udany
 
Czy któraś dziewczynek miała w cyklu naturalnym transfer? Te 5 dni to się liczy od dnia owulacji,czy doba po uwulacji jest 1 dniem do odliczania? Jak jest wyrzut Lh to do 36h jest owulacja,jak to liczyć? Wiadome lekarz podejmie decyzję ale ja juz mam stresa bo musze być na kontroli in job i boje się że się zazębi
5 dni od dnia owulacji. Tak pi razy drzwi to jest ale napewno doby nie doliczają
 
Dziewczyny melduję że dzieciaki mają po 3 cm, serducha biją ładnie, 161 i 167 uderzeń. To była ostatnia wizyta w klinice leczenia niepłodności, lekarz płakał razem ze mną 😀 ponad roczna przyroda dobiegła końca, obiecałam doktorowi że wyślę zdjęcia maluszków żeby mógł sobie na ścianie w gabinecie powiesić 🙂 dziewczyny walczcie, za wszelką cenę, nawet jeśli nie macie siły, nie macie nadzieji, jesteście złe, zrezygnowane. Zmuście się do działania bo naprawdę warto!!!!
 
reklama
Rosną jak na drożdżach ostatnio miały 2 cm [emoji3590]To super że wszystko dobrze.
Dziewczyny melduję że dzieciaki mają po 3 cm, serducha biją ładnie, 161 i 167 uderzeń. To była ostatnia wizyta w klinice leczenia niepłodności, lekarz płakał razem ze mną [emoji3] ponad roczna przyroda dobiegła końca, obiecałam doktorowi że wyślę zdjęcia maluszków żeby mógł sobie na ścianie w gabinecie powiesić [emoji846] dziewczyny walczcie, za wszelką cenę, nawet jeśli nie macie siły, nie macie nadzieji, jesteście złe, zrezygnowane. Zmuście się do działania bo naprawdę warto!!!!
 
Do góry