reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja się sama dopoilam póki siedziałam w aucie to ok ale jak wstałam to amen [emoji1787]a tu jeszcze cały transfer trzeba było wytrzymać . Ale najgorzej i tak było jak mnie zostawili na te 10 minut żebym leżała [emoji6]
Ja kilka godzin po transferze mialam traume z tego powodu to było straszne szczególnie myśl ze zawory po 1 ciąży nie te same.Tym razem będę mądra i nie będę duzo pic jak coś mnie dopoja na ostatnią chwile
 
Ja miałam teraz 8 transfer i doskonale wiedziałam że ma być pełny pęcherz no ale tak mi się chciało siusiu 20 minut przed transferem ze uznałam A co tam jeszcze się pęcherz napewno napelni i co wybiła godzina transferu A tam pusto 🤦‍♀️4 razy usg czy już coś jest no więc transfer się przesunął o 1h no i do tego kazali pić pić za już mi się ta woda cofala 1.5litra w kilka minut wypilam 🤮
 
reklama
Ja miałam teraz 8 transfer i doskonale wiedziałam że ma być pełny pęcherz no ale tak mi się chciało siusiu 20 minut przed transferem ze uznałam A co tam jeszcze się pęcherz napewno napelni i co wybiła godzina transferu A tam pusto 🤦‍♀️4 razy usg czy już coś jest no więc transfer się przesunął o 1h no i do tego kazali pić pić za już mi się ta woda cofala 1.5litra w kilka minut wypilam 🤮
Współczuje wam tych pełnych pęcherzy na transfer. Ja na pustym i w ogóle bez leżenia - transfer udany. Usg tez nie robili. Szybko i po sprawie.
 
Do góry