reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tonina

U mnie nie ma az takich skutkow ubocznych. Jedyne co mam to uczucie zimna - od 1szego zastrzyku zimno mi jakbym byla non stop przeziebiona. I mam wieksze problem ze spaniem w nocy.... ale tak ogolnie to czuje sie normalnie. Kazdy inaczej reaguje.... czesto sa napady goraca jak przy menopauzie...
mysle ze tak jak zawsze - nawypisuja tych skutkow ubocznych, a jak co do czego przyjdzie to albo sie ma 1-2 z nich albo wcale. wiec nie boj nic....
 
reklama
Myszelina - spokojnie w sobotę w możesz iść ale tak dla pewności może wytrzymasz do poniedziałku :) ? hahaha pewnie nie da rady :))) więc trzymam kciuki za sobotnią gorączkę wieeeeelkiej betki :)))

Dziewczyny a u mnie coś sie dziwnego dzieje. Po tym jak okazało sie , że jajo nie rośnie i transferku nie bedzie odstawiłam Encorton- jak kazał doktorek. No i dziś jest 18 dc. a ja dostałam plamienie takie przepowiadające miesiączkę ....mam cykle 27-28 dni więc zupełnie coś mi się poprzestawiało. Nie wiem czy dzwonić do gina czy poczekać juz i zobaczyc jak sie to rozkreci ? czytałam , że encorton może rozregulować @ no ale żeby tak od razu 10 dni wczesniej przylazła , wiecie coś na ten temat ???
 
myszelina . Jeśli miałaś podawaną blastocystę to spokojnie możesz robić jutro betę , jeśli się udało to już powinno być powyżej 5 ,( pracuję w laboratorium ) .
a co do diferki to też kiepsko się czuję raz zimno raz gorąco jestem w pracy to chce mi się spać a jak przyjadę do domu to przechodzi lekkie zawroty głowy też mam i gorzej śpię ale na to mam sposób : herbatka z meliski przed snem albo persen . Bez tego to budziłam się po 4 razy i może przesypiałam ze 3-4 godziny przez całą noc a rano do roboty.
 
Witam.Noc nie pisze i nie udzielam sie ale codziennie czytam i sledze sukcesy i porazki nas staraczek.Ja mam w planach podejsc do nastepnego in vitro w listopadzie ale jeszcze nic niewiem.Chociaz prawde powiedziawszy to wiekszej nadziei nie mam,podchodze tak dla swietego spokoju zeby nie bylo ze nie sprobowalam.Jezeli nie wyjdzie to bede jeszcze probowala z jajkiem dawczyni ale chyba bedzie to bardzo trudne.pozdrawiam i bede sledzic dalsze losy staraczek.ANJA-bardzo mi przykro dziewczyno,pierwsze dni po porazce sa najtrudniejsze ,ale trzymaj sie!!
 
myszelina
trzymam kciukasy :)))

dodora
ja po odstawieniu encortonu przy pierwszym transferze @ dostalam po dwoch dniach wiec faktycznie on zaburza caly cykl. Choć wiedzialam juz ze transfer sie nie przyjal okres dostalam dopiero po odstawieniu encortonu... wiec moze Ty masz tak samo lekarza zwsze mozesz sie zapytac przynajmniej bedziesz spokojniejsza :)))

labo
trzymam kciuki teraz musi sie udac :)))

anja
tak mi przykro kochana... nie poddawaj sie, wiem jak Ci trudno bo przechodzilm przez to samo ale jak mi kiedys napisala DODORA codziennie bedzie lepiej i tak bylo. sciskam bardzo mocno i pamietaj ze nie jestes sama

basset
zawsze trzeba miec nadzieje ja tez teraz podchodze nawet jutro srarsznie sie boje ale mam nadzieje bo jak bym jej nie miala to bym pewnie nie walczyla... a poza tym wiem ze nie jestem tu sama :))) i to mnie motywuje do walki. Basset bedzie dobrze trzymam kciuki

basia
a ty co wyczytalas tam takiego strasznego ??? i co u Ciebie jak starania????

ma-mi i malgosiaka
jak sie czujecie ???

dziewczynki trzymajcie za mnie jutro kciukasy zebym nie uciekla z tego fotela :)))) pozdrawiam
 
reklama
anja strasznie mi przykro trzymaj się.
Ja strasznie się stresuje dziś 11dpt jeszcze nie testowałam boje się porażki coś mi się wydaje że się nie udało mam wszystkie objawy na zbliżający się @.
Myszelina trzymam kciuki te dni są okropne taka nie wiadoma.
 
Do góry