reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy któraś z Was podchodziła do transferu w cyklu naturalnym?

Wlasnie miałam rozmowę ze swoją doktor i jej jedynym pomysłem było przeprowadzenie kolejnego transferu na cyklu naturalnym...

Sama powiedziała, że nie ma już na mnie pomysłu [emoji45]
Upiera się ciągle nad tym późniejszym podawaniem zarodkow nawet w cyklu naturalnym. Żadnych badań już nie zleca... Odebrała mi zupełnie wiarę, że to się kiedyś uda [emoji20]
 
reklama
Czy któraś z Was podchodziła do transferu w cyklu naturalnym?

Wlasnie miałam rozmowę ze swoją doktor i jej jedynym pomysłem było przeprowadzenie kolejnego transferu na cyklu naturalnym...

Sama powiedziała, że nie ma już na mnie pomysłu [emoji45]
Upiera się ciągle nad tym późniejszym podawaniem zarodkow nawet w cyklu naturalnym. Żadnych badań już nie zleca... Odebrała mi zupełnie wiarę, że to się kiedyś uda [emoji20]
hej ja miałam na cyklu naturalnym
 
My POLKI jesteśmy twarde sztuki. Po punkcji na sali byłam z Arabką i Angielka.
Te biedne popłakiwały, leżały a ja odrazu o jedzenie i picie pytałam 😂 Jak przyszedł lekarz powiedzieć ile jajeczek to zapytałam czy już mogę do domu isc (jakoś po pół godziny od punkcji) chyba wszyscy mieli tam ze mnie niezłą bekę.

No nareszcie ktoś normalny :D Ja miałam to samo tylko gdzie żarełko i żarełko :D

Bo żołądek to rzecz ważna o !

Czy któraś z Was podchodziła do transferu w cyklu naturalnym?

Wlasnie miałam rozmowę ze swoją doktor i jej jedynym pomysłem było przeprowadzenie kolejnego transferu na cyklu naturalnym...

Sama powiedziała, że nie ma już na mnie pomysłu [emoji45]
Upiera się ciągle nad tym późniejszym podawaniem zarodkow nawet w cyklu naturalnym. Żadnych badań już nie zleca... Odebrała mi zupełnie wiarę, że to się kiedyś uda [emoji20]

Nie trać wiary kochana ! Oh te pierdzielone kręte drogi in vitro. Ja wiem to wszystko nie jest proste, ale może warto i na taki cyklu kto wie?

Żadna decyzja nie jest prosta...

Mocno Ci kibicuje i wierze, że się uda !
 
Czy któraś z Was podchodziła do transferu w cyklu naturalnym?

Wlasnie miałam rozmowę ze swoją doktor i jej jedynym pomysłem było przeprowadzenie kolejnego transferu na cyklu naturalnym...

Sama powiedziała, że nie ma już na mnie pomysłu [emoji45]
Upiera się ciągle nad tym późniejszym podawaniem zarodkow nawet w cyklu naturalnym. Żadnych badań już nie zleca... Odebrała mi zupełnie wiarę, że to się kiedyś uda [emoji20]
Ostatnio tez uslusząłam od mojego lekaża że nie a już na mnie pomysłu... mi się wydaje że cykle naturalne są lepsze w niektórych przypadkach bo ja widzę ze mam lepsze wartości hormonów na cyklach naturalnych..
 
@Mimi94 zrobilam. Mam ten magiczny cień (ten który ty tez masz 😉) bardzo słaba kreska ale coś jest 🙂 ciężko złapać na zdjęciu ale na żywo bardziej niebieska na wcześniejszych testach nie bylo nic, absolutnie nic. Nadzieja nadal jest 🙂
 

Załączniki

  • 77D44914-C074-427D-899D-E7F0F8A47686.jpeg
    77D44914-C074-427D-899D-E7F0F8A47686.jpeg
    134,3 KB · Wyświetleń: 100
Mi to stwierdzenie zabrała resztki chęci do działania [emoji85][emoji20]
Ejjjjj, czekaj, czekaj, ona może zrobiła co mogła i teraz kolej na immunologa❤️. Mówię Ci, zrób resztę badań i zaleci immunopresje lub szczepienia. Albo zauważy coś czego nikt inny nie zauważyl. Jeszcze nie dotarłaś do ściany ❤️
 
reklama
Ten test co masz jest bardzo czuły mimo że ma chyba czułość 25...
@Mimi94 zrobilam. Mam ten magiczny cień (ten który ty tez masz [emoji6]) bardzo słaba kreska ale coś jest [emoji846] ciężko złapać na zdjęciu ale na żywo bardziej niebieska na wcześniejszych testach nie bylo nic, absolutnie nic. Nadzieja nadal jest [emoji846]
 
Do góry