reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj tak... kp to nie tylko zdrowie dla dziecka ale też bliskość wyjątkowa z dzieckiem , no i szybciej można pozbyt się nadmiaru kg po ciąży ;) Mnie po porodzie drugiego dnia jeszcze w szpitalu Colostrum zanikło a teraz mam taki nawał pokarmu ze spokojnie bliźniaki bym wykarmila...Muszę odciągać i zamrażam. Zapisze się do szpitala aby zostać dawcą mleka z piersi na oddział NICU..
Jak u Was wygląda opieka nad noworodkiem i bliźniakami jednocześnie?
Jak wyglada? Codziennie inaczej chociaz powoli nabieramy rutyny tu i tam.Niuniek sie okazal mlekozernym ssakiem i najchetniej tylko by wisial na cycku z ktorego nie leci tyle ile by sobie zyczyl co manifestuje tez glosno.Zoska nie wykazuje zadnej zazdrosci,swietna z niej nianka,Lennart za to domaga sie wiecznej uwagi co z kolei zmusza mnie do cudowania,zeby zadne nie czulo sie mniej kochane.To jest chyba najtrudniejsze.Ale uczymy sie zycia na nowo.Ja oczywiscie chodze jak Zombie,ale nie dziw sie ,trojke samemu w nocy ogarnac nie jest latwo.Mlody nie ma jeszcze rytmu,wczoraj z nim siedzialam od 2-5 rano i patrzylismy sobie w oczy,bo po co spac😅
Zazdroszcze ci tego mleka w litrach,szkoda ze ty tak daleko jestes...bys mi podeslala troche😉😉😉
 
reklama
Ps. Mam już wózek 😍😍😍
Ja chcę karmić piersią bo podobno jak się karmi to się szybciej chudnie 😀 no i oczywiście mleko matki jest najlepsze dla dziecka, a po 3. mleko w proszku jest coraz droższe a przy mojej dwójce to bym z torbami poszła 🙄🙄🤪
To prawda ja jakbym mogła to pewnie bym prubowala KP ale wolę nie ryzykować i pozostanę na sztucznym 😉
 
Bez zmian. Jak zwykle....

Byłam ostatnio w Grecji prawie dwa tygodnie. Jak zwykle standadowy w moim przypadku urlop to:
- pojawienei się @
- jakiś uraz

Tym razem mam piękny fioletowy paznokieć u stopy. Już się ciesze na myśl jak to pięknie będzie schodził... :baffled: :baffled: :o:o
Omg sieroto coś ty zrobila ( jak to moja babcia i mama zawsze mówiły sieroto obrzygana 🤣🤣🤣🤣🙈 bez obrazy ❤️)
Jakieś nowe plany? Próbujecie inaczej? Adopcja itp.? Odzywaj się czasem bo tęsknimy tu za tobą wszystkie ❤️ jakoś tak chwilami nudno i pusto się zrobiło bez Ciebie 😔😔😔😔
 
Na tym forum pisze się o wszystkim ... In vitro to podstawa ,lecz życie dalej się toczy 🤔
A jeśli masz inny problem to dziewczyny Ci doradza ,zawsze można na nie liczyć ☺️
W życiu nie można tylko słuchać tego co się chce 🥺 co Ci pasuje
Jest tyle dziewczyn które bardzo długo musialy walczyć ...ja też tu kwitnę i nigdy mi jakoś to nie przeszkadzało
Nie mój temat nie udzielałam się i tyle
Też przeszłam i pozytywną betę i rozczarowanie ,nowotwór męża ,brak plemników ,decyzję o dawcy 😔
Każda z Nas ma jeden cel ❤️🤰🤰🤰
Każda z Nas walczy... jedna za 1 jedna za 2 razem jedna za 10 osiągnie swój cel ...trudno nikt nie zna końca drogi
Ja osobiście dziękuję Wam babeczki 🥰❤️
Czytam Was ...chciaz moja walka zacznie się od nowa za jakiś czas ...niestety
Kazdej życze sukcesu ❤️
 
Ostatnia edycja:
Na tym forum pisze się o wszystkim ... In vitro to podstawa ,lecz życie dalej się toczy 🤔
A jeśli masz inny problem to super dziewczyny Ci doradza ,zawsze można na nie liczyć ☺️
W życiu nie można tylko słuchać tego co się chce 🥺 co Ci pasuje
Jest tyle dziewczyn które bardzo długo musialy walczyć ...ja też tu kwitnę i nigdy mi jakoś to nie przeszkadzało
Nie mój temat nie udzielałam się i tyle
Też przeszłam i pozytywną betę i rozczarowanie ,nowotwór męża ,brak plemników ,decyzję o dawcy 😔
Każda z Nas ma jeden cel ❤️🤰🤰🤰
Każda z Nas walczy... jedna za 1 jedna za 2 razem jedna za 10 osiągnie swój cel ...trudno nikt nie zna końca drogi
Ja osobiście dziękuję Wam babeczki 🥰❤️
Czytam Was ...chciaz moja walka zacznie się od nowa za jakiś czas ...niestety
Kazdej życze sukcesu ❤️
W punkt ❤️ cudownie to ujęłaś, nic dodać nic ująć 😉 trzymam ✊✊✊✊✊✊ za Ciebie i twoj sukces ✊✊✊✊❤️
 
W punkt ❤️ cudownie to ujęłaś, nic dodać nic ująć 😉 trzymam ✊✊✊✊✊✊ za Ciebie i twoj sukces ✊✊✊✊❤️
Ja Tobie również kochana 🥰
A to tylko moje odczucie
Mi to forum pomogło wyjść z deprechy ...nic dla mnie nie miało sensu ...życie nie miało celu ...
Teraz widzę ,że każda z Nas ma ciężko ,ale każda nabiera sił i walczy dalej
Musimy podjąć decyzję ...walczyć czy zakończyć i żyć dalej
Każda ma z nas inną historię 🤔
Wszystkie Was podziwiam i wiem sama ,że to ciężka droga
Tule wszystkie wojowniczki 😘❤️
 
Na tym forum pisze się o wszystkim ... In vitro to podstawa ,lecz życie dalej się toczy 🤔
A jeśli masz inny problem to dziewczyny Ci doradza ,zawsze można na nie liczyć ☺️
W życiu nie można tylko słuchać tego co się chce 🥺 co Ci pasuje
Jest tyle dziewczyn które bardzo długo musialy walczyć ...ja też tu kwitnę i nigdy mi jakoś to nie przeszkadzało
Nie mój temat nie udzielałam się i tyle
Też przeszłam i pozytywną betę i rozczarowanie ,nowotwór męża ,brak plemników ,decyzję o dawcy 😔
Każda z Nas ma jeden cel ❤️🤰🤰🤰
Każda z Nas walczy... jedna za 1 jedna za 2 razem jedna za 10 osiągnie swój cel ...trudno nikt nie zna końca drogi
Ja osobiście dziękuję Wam babeczki 🥰❤️
Czytam Was ...chciaz moja walka zacznie się od nowa za jakiś czas ...niestety
Kazdej życze sukcesu ❤️
To wiedzę że mamy taką samą historię, mój mąż też nowotwór, później informacja o jego bezpłodności.... I na końcu dawca.
 
reklama
Omg sieroto coś ty zrobila ( jak to moja babcia i mama zawsze mówiły sieroto obrzygana 🤣🤣🤣🤣🙈 bez obrazy ❤️)
Jakieś nowe plany? Próbujecie inaczej? Adopcja itp.? Odzywaj się czasem bo tęsknimy tu za tobą wszystkie ❤️ jakoś tak chwilami nudno i pusto się zrobiło bez Ciebie 😔😔😔😔

Bez planu. Może w innym życiu i z inną osobą byłoby inaczej, ale nie w tym wypadku słonko ;)

Może se skocze na baśke jak jakiś wiadukt się trafi albo zgłosze się do własnego pokoju na NFZ - takiego bez klamek ;) Jeść dadzą, pokój dadzą, pewnie ogródek też. I hu !

Polecam thiller jak ktoś lubi - "Mroczne pożądanie". Nawet wciąga :D Też tak chce !! :D :D :p :p
 
Do góry