reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Super to ujełas, bo mi to same brzydkie słowa w głowie siedzą 🤷
Uwierz mi że w czajniku się zagotowało 😤
Staram się zrozumieć ale w życiu by mi nie przyszło jako kilkumiesięczny stały bywalec forum ( a co dopiero nowa osoba ) pisać dziewczynom które urzędują tu na forum kilka lat , miesiący , od których zapewne będę potrzebowała jeszcze nie jednej porady czy wsparcia żeby zmieniły temat , wątek tym bardziej ze każda ale to każda z nas jedzie na tym samym wózku . Inne na mega gazie , inne krętą drogą , inne ciagle pod górkę no ale do tej samej mety zmierzamy ! -> dzidziuś ❤️
z każdej nawet średnio interesującej nas wiadomości warto zrobić skarb - może nie teraz ,nie jutro , ale za jakiś czas ta wiedza się przyda 💪
 
Tez tak myslalam,ze karmic nie bede.Teraz walcze o kazda krople dla mojego maluszka,wiem ze tego potrzebuje i nie ma chyba nic lepszego nie ten maly ssak na klacie szukajacy cyca.🤣
Oj tak... kp to nie tylko zdrowie dla dziecka ale też bliskość wyjątkowa z dzieckiem , no i szybciej można pozbyt się nadmiaru kg po ciąży ;) Mnie po porodzie drugiego dnia jeszcze w szpitalu Colostrum zanikło a teraz mam taki nawał pokarmu ze spokojnie bliźniaki bym wykarmila...Muszę odciągać i zamrażam. Zapisze się do szpitala aby zostać dawcą mleka z piersi na oddział NICU..
Jak u Was wygląda opieka nad noworodkiem i bliźniakami jednocześnie?
 
Może jestem dziwna ale mnie to brzydzi 😜. Ale nie dam sobie ręki uciąć bo istnieje szansa, że mnie coś olśni jak zobaczę swoje dziecię 😜
Na razie na dzień dzisiejszy kp mówię kategorycznie nie😉
Pożyjemy , zobaczymy 😁 wiadomo to tylko Twoja decyzja. Podobnie jak i rodzaj porodu. Jak wybija godzina zero to często zmieniamy decyzję 😂 pierwszy poród u mnie miał być przez CC a był SN bo ostatecznie do tego dojrzałam i tak chciałam. Kp to zawsze myślałam że te moje małe cycki nigdy dzieci nie wykarmiła, a tu proszę , każde dziecię ponad dwa lata.
Spokojnie, nie nastawiaj się ani pozytywnie ani negatywnie, zobaczysz jak będzie.
 
Ja zastanawiam się czy od dzisiaj nie zacząć. Ovitrelle brałam 11 dni temu, dzisiaj mam 6dpt 3 dniowego zarodka. Nie wiem czy jest sens to robić czy nie… zarówno jeśli chodzi o betę jak i płytkowe testy
Mi już 9 dnia po transferze 3dniowca wyszła pozytywna beta, ale test sikany był jeszcze taki niewyraźny, 12 dnia clear blue pokazał 1-2 tydzień 😉
 
reklama
O proszę kto się odezwał ❤️❤️❤️❤️ tęskniłam ❤️❤️❤️❤️❤️
U mnie też bez zmian ... Czekam na wyniki i za 1,5 tygodnia mam immunologa 🙈 ale kolorowo nie jest 😔
Co tam się u ciebie działo że tyle czasu Cie nie było ??? Opowiadaj co tam w wielkim mieście 😁 😘

Bez zmian. Jak zwykle....

Byłam ostatnio w Grecji prawie dwa tygodnie. Jak zwykle standadowy w moim przypadku urlop to:
- pojawienei się @
- jakiś uraz

Tym razem mam piękny fioletowy paznokieć u stopy. Już się ciesze na myśl jak to pięknie będzie schodził... :baffled: :baffled: :o:o
 
Do góry