reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja bym na twoim miejscu wzięła przez tydzień dawkę 25 i zrobiła wyniki. Dawka 25 to nie jest duża. A jak by bardzo spadło to wtedy zmniejszysz albo przestaniesz brać.
 
reklama
Fusun ja brałam ( i biorę) pół tabletki rano - nie martw się, będzie dobrze a 12 w piątek będę mocno trzymać kciuki i sercem będę z Tobą, nawet blisko Ciebie, bo będę w Gdańsku :-)

Milenek witaj, mój pierwszy wynik progesteronu ( po 3 dniach od transferu) był 29.13 i zwiększono mi dawki luteiny. Ale pamiętam,że niektóre dziewczyny miały mniej i się udało - Tobie również się uda :tak: trzymam kciuki &&&&
 
Dziewczynki, a mam pytanko...we wtorek mialam transfer...czy sadzicie ze powinnam zbadać progesteron???bo czytam ze duzo z Was go badalo po transferze...
 
Milenek, nie jestem aż takim znawcą, ale wydaje mi się ze możesz zwiększyć dawkę duphastonu lub luteiny. Ja zwiększyłam na własną rękę i tez miałam transfer 29.03 a dzisiaj progesteron troszkę ponad 38. Ale biorę 3x2 luteinę, 3x2 duphaston no i jeszcze do wtorku brałam ovitrelle a ona też wydaje mi się ze podwyższa progesteron. Ale w 1 trymestrze ciąży jest od 9,3-33,2 wiec jesteś w normie. Moja jest zawyżona, ale do przez końskie dawki leków.
 
Cześć dziewczyny
Jogo trzymaj się, dzielna jesteś
Asia, Fosun fajnie że już działacie i każdy dzień jesteściecoraz bliżej
Maja Sauer trzeba wierzyć że ten raz jest tym udany. Mi sięza pierwszym nie udało , ale mam nadzieję że drugi będzie tym;)
Darii smutna historia z tą koleżanką, życie stawia nam tyle przeszkód, aż sama niewierzę ile może człowiek znieść
Tequila wiem co czujesz, najgorsze jest czekanie, aleczasami czas działa na naszą korzyść

Dziewczyny za was wszystkie i wasze maluchy trzymam kciuki i mam nadzieję żeniedługo też zacznę działania , na razie czekam na @ jak na wiosnę, już nawet zastrzyki niesą mi straszne i jakby nie mogę się doczekać;) to już chyba masochizm;)
 
reklama

Dzięki Lawendowy. Ja to już się nie doczekam na Biosteron, a nic innego nie będę zamawiac bo nie warto - nie zdąży dojść albo dojdzie na ostatnią chwilę. Miałam to brać tylko do punkcji, a to już tylko tydzień. Ale tak czytając właściwosci tego suplementu to stwierdzam, że to lekarstwo na wszystko normalnie. Lepsze niż Prozac:-)
 
Do góry