reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy któraś z Was po transferze miała ból w dolnym odcinku pleców?

Kurde mnie po wcześniejszych transferach niby coś w tych plecach pobolewało ale w porównaniu z tym co czuje teraz to wtedy to był' pikuś '[emoji85]nie mogę sobie wygodnej pozycji znaleźć [emoji52]
Nie miałam. Jedyne co czułam to delikatny ból podbrzusza albo pulsujące jajniki, ale to na pewno przez ovitrelle
 
reklama
Ctfr i AZF masz na myśli? Lekarz nawet nie kazał ich nam badać bo mówił że to przy ologospermii a u nas plemników jest dużo ponad normę bo norma 39mln/ml a u nas 69 mln/ml. Myślisz że mimo to zbadać?
Ooo to faktycznie dużo. My mieliśmy małą liczebność więc nam kazano. Robiliśmy pakiet więc było tych mutacji od groma. Mnie też kazano zrobić i chwała Bogu, bo bym zachodziła w ciążę i roniła.

Każda historia inna. Uważam, że warto, ale to wszystko oparte na moich doświadczeniach.
 
Ostatnia edycja:
Laski, a ja wczoraj dostałam te pappa i oczywiście moja pani doktor @Aduś16 mi je tłumaczyła 😜. Jest podobno dobrze i mam się w końcu zacząć cieszyć. Jeszcze sobie pojechałam na USG bo mnie szajba brała i neoparin mi się kończył. I widziałam jak mały obcy skakał w brzuchu 🤩. I jedną rączką ruszał 🤩. To jest po prostu kosmos ❤️. Serio, mnie takie rzeczy nigdy nie wzruszały, oprócz małych kotków i piesków 😜. A tam siedziałam jak urzeczona ❤️. Mam nadzieję, że nikomu nie jest smutno jak to tak szczegółowo opisuję, ale wczoraj po prostu po tych wynikach byłam szczęśliwa ❤️
 
reklama
Laski, a ja wczoraj dostałam te pappa i oczywiście moja pani doktor @Aduś16 mi je tłumaczyła 😜. Jest podobno dobrze i mam się w końcu zacząć cieszyć. Jeszcze sobie pojechałam na USG bo mnie szajba brała i neoparin mi się kończył. I widziałam jak mały obcy skakał w brzuchu 🤩. I jedną rączką ruszał 🤩. To jest po prostu kosmos ❤️. Serio, mnie takie rzeczy nigdy nie wzruszały, oprócz małych kotków i piesków 😜. A tam siedziałam jak urzeczona ❤️. Mam nadzieję, że nikomu nie jest smutno jak to tak szczegółowo opisuję, ale wczoraj po prostu po tych wynikach byłam szczęśliwa ❤️
Werka Ty robiłaś szczęśliwa siódemkę 😁 masz prawo się cieszyć tym bardziej po takiej długiej drodze jaka przeszłaś ❤️ a to co teraz się dzieje w Twoim życiu i ciele jest najpiękniejszym okresem 🥰😍❤️❤️❤️
 
Do góry