reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wydaje mi się żeby coś się miało stać. Mi tak doktor kazala przyjmować
Jak Wy to dokladnie przyjmujecie 🙈 tak co do godziny. Ja mam duphaston teraz przed histeroskopia 2 razy dziennie to biore do sniadania i pozniej wieczorem przed snem kolo 22-23.... ja to sie chyba nie nadaje 🤪 jedynie te zastrzyki udaje mi sie trzymac o stalych porach bo mam w telefonie zeby na pewno nie zapomniec ;)
 
Nadajesz się poprostu na luzie bierzesz a Ja to jestem histeryczką zaraz sobie wkręcam że coś się stanie [emoji136][emoji136][emoji136]
Jak Wy to dokladnie przyjmujecie [emoji85] tak co do godziny. Ja mam duphaston teraz przed histeroskopia 2 razy dziennie to biore do sniadania i pozniej wieczorem przed snem kolo 22-23.... ja to sie chyba nie nadaje [emoji2957] jedynie te zastrzyki udaje mi sie trzymac o stalych porach bo mam w telefonie zeby na pewno nie zapomniec ;)
 
Jak Wy to dokladnie przyjmujecie 🙈 tak co do godziny. Ja mam duphaston teraz przed histeroskopia 2 razy dziennie to biore do sniadania i pozniej wieczorem przed snem kolo 22-23.... ja to sie chyba nie nadaje 🤪 jedynie te zastrzyki udaje mi sie trzymac o stalych porach bo mam w telefonie zeby na pewno nie zapomniec ;)
Nie przejmuj się. Ja mam rozpiskę i biorę hurtowo bo potem się wyrabiam brac w południe jakbym to brała jakoś po kolei. Zastrzyk robię jak wstanę, cyclo tez z rana, potem koło obiadu i na nic. Estrofem z jedzeniem wiec kiedy jem wtedy biorę :) ale nie pilnuje godzin - raczej koło posiłków wszystko
 
Jak Wy to dokladnie przyjmujecie [emoji85] tak co do godziny. Ja mam duphaston teraz przed histeroskopia 2 razy dziennie to biore do sniadania i pozniej wieczorem przed snem kolo 22-23.... ja to sie chyba nie nadaje [emoji2957] jedynie te zastrzyki udaje mi sie trzymac o stalych porach bo mam w telefonie zeby na pewno nie zapomniec ;)
Ja mam przypomnienia w tel na każdy lek [emoji23]
Inaczej mi to nie wychodziło [emoji85]
 
Dziewczyny mam pytanie mam brać dwa razy cyglogest i trzy razy duphaston i estrofem i wczoraj wzięłam pierwszy raz o 22 ten cyglogest a dziś o 6 rano te tabletki co mam brać 3 razy dziennie czyli duphaston i estrofem biorę 6/14/22 czy ten cyglogest mam wziąć o 18 czy muszę wziąć ze wszystkimi lekami ?
Ja brałam cyclogest 3 x dziennie i bez spiny nie siedziałam z zegarkiem w ręku i odliczałam godzin . Czasem wypadło 9 , czasem 6 🤷🏼‍♀ Godzin Odstępu. Jak schodziłam z proga i miałam brać 2 razy dziennie to rano i wieczorem . Jak się obudziłam to o 7 jak później to później 🙃 wieczorem tez czasem 21 czasem 22 . Naprawdę nie stresuj się tak co do godziny 😉
 
Nie przejmuj się. Ja mam rozpiskę i biorę hurtowo bo potem się wyrabiam brac w południe jakbym to brała jakoś po kolei. Zastrzyk robię jak wstanę, cyclo tez z rana, potem koło obiadu i na nic. Estrofem z jedzeniem wiec kiedy jem wtedy biorę :) ale nie pilnuje godzin - raczej koło posiłków wszystko
No to u mnie tez posilki wyznaczają tabletki :) Fakt, zgodnie z zegarkiem bralam zastrzyki. Pewnie jak teraz bede brac przy transferze to znow z zegarkiem. No i lutinus tez..
To ufff... to znaczy ze nie jest ze mna tak zle ;)
 
reklama
Do góry