reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pięknie [emoji3590] ja mam ustalony niby transfer na środę ale w poniedziałek będę wiedziała na bank bo rodzinny ma zadecydować o tym ugryzieniu ze mnie cos u...bało [emoji1787]i boje się że kleszcz jak będą wyniki z krwi to wtedy decyzja czy antybiotyk i transfer za miesiąc w następnym cyklu czy nie trzeba antybiotyku i w środę zabieram mojego eskimoska jednego [emoji8]
8 dojrzałych komórek 6 zostało zapłodnionych i 3 zarodki z nich
 
reklama
Pięknie [emoji3590] ja mam ustalony niby transfer na środę ale w poniedziałek będę wiedziała na bank bo rodzinny ma zadecydować o tym ugryzieniu ze mnie cos u...bało [emoji1787]i boje się że kleszcz jak będą wyniki z krwi to wtedy decyzja czy antybiotyk i transfer za miesiąc w następnym cyklu czy nie trzeba antybiotyku i w środę zabieram mojego eskimoska jednego [emoji8]
To był wynik z pierwszej stymulacji, żaden z trzech transfer9w nie zakończył się wtedy zdrową ciąża [emoji1745][emoji1745] To trzymam kciuki żeby wyniki były w normie i transfer odbył się w tym cyklu [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Dziewczyny mam pytanie mam brać dwa razy cyglogest i trzy razy duphaston i estrofem i wczoraj wzięłam pierwszy raz o 22 ten cyglogest a dziś o 6 rano te tabletki co mam brać 3 razy dziennie czyli duphaston i estrofem biorę 6/14/22 czy ten cyglogest mam wziąć o 18 czy muszę wziąć ze wszystkimi lekami ?
 
Już trochę czasu minęło od tamtych porażek, podnieśliśmy się zrobiliśmy druga stymulację i czekamy na wynik obecnego transferu [emoji16][emoji16] [emoji16] W poniedziałek będziemy sié chyba razem stresować ja wynikami a Ty wizyta [emoji2957][emoji2957][emoji2957][emoji2957]
No dokładnie całe życie w stresie [emoji6]
 
reklama
Do góry