reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No to w podobnym czasie wystartujemy ze zbiorem jajcow🤪. Ja czekam na małpiszona i lecimy z koksem, ostatni raz 💪
To trzymam kciuki ✊✊
A podpowiecie coś? Dziś 3 dzień cyklu po wyciszeniu i takie badania? Ok, nie ok?
 

Załączniki

  • 3D375901-B9F4-42E7-8073-89211BBEF781.jpeg
    3D375901-B9F4-42E7-8073-89211BBEF781.jpeg
    83 KB · Wyświetleń: 57
reklama
W poniedziałek nic innego odnośnie terminu się nie dowiem bo tu jest tak że to planiści szpitala planują termin cesarek, lekarz wyznaczą tylko w skierowaniu terminy w których mają date wyznaczyć a oni dzwonią 10 dni przed.. Jedyne co się może zmienić to cięcie emergency jak coś się dziać zacznie (oby nie !!!!) wiec grzecznie będę czekać.. Ja nie widzę sensu czekania na rozwiązanie powyżej ukończonego 38tc i moja lekarka tez ale to już będzie tylko logistyka.. Mam szew a przy silnych naglych skurczach mógłby dużo szkod narobić 😞
Trzymaj się , napewno końcówka z bliźniakami małymi to ogromne wyzwanie, ja bym napewno nie dała rady wiec Cie podziwiam 😉
Po cos ta natura tak to wymyslila ,zeby ciaza trwala 40 tygodni a nie 38 wiec im dluzej tym dla dziecka lepiej.Chociaz rozumiem ,ze po tym co przeszlas wolalabys wiedziec na czym stoisz ,no ale witamy w UK😉
Juz blisko do konca,trzeba miec nadzieje,ze wszystko bedzie zgodnie z planem.
 
A propos ustalania terminu CC.... Mój doktorek też jeszcze mi nie wyznaczył terminu CC choć na 19.08.2021 mam już termin 😱. Powiedział, że dobrze by pojawiły się skurcze 😖 i niestety w terminir mojego porodu zaczyna urlop 😭. Stresujący mam strasznego bo termin mam na przyszły czwartek a w poniedziałek moja mama i teściowa idą do szpitala na zabiegi.... 😬 w pon i wt mój mąż z synem jadą do W-wy (mieszkam w Poznaniu) do specjalisty😖 więc nie mogę rodzic do środy w przyszłym tygodniu 🤣🤣 bo co teścia wezmę na porodówkę ?! 🤣😂🤣😅
Ogólnie to mam pełne gatki 🤪
Zawal mam jak to czytam,serio😬
 
Po cos ta natura tak to wymyslila ,zeby ciaza trwala 40 tygodni a nie 38 wiec im dluzej tym dla dziecka lepiej.Chociaz rozumiem ,ze po tym co przeszlas wolalabys wiedziec na czym stoisz ,no ale witamy w UK😉
Juz blisko do konca,trzeba miec nadzieje,ze wszystko bedzie zgodnie z planem.
No niekoniecznie, ciąża donoszona trwa od 37 nawet do 42 tygodni, to nie jest matematyka kwantowa ze ciąża ma trwac rowne 40 tygodni, tak moi dotychczasowi lekarze też twierdzą że od 38 tygodnia można bezpiecznie dziecko wyjmować, tak też urodziłam pierwszego syna rowno w 38tc a lekarz nawet skóry był go wyjąć kilka dni szybciej ale finalnie poczekaliśmy do 38 ;) Nie zawsze im dłużej tym lepiej po 38tc, u mnie akurat może to się źle skończyć jak mi szew szyjkę amputuje 😞
 
reklama
Do góry