reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miłego dnia dziewczynki 😍😍 ogromne kciuki za dzisiejsze wizyty ✊✊✊✊ niech to będzie piękny dzień, mimo że to piątek 13'stego 🙈 ja od 4 rano w trasie i już za momencik przywitam się z moim ukochanym morzem 😍😍😍😍❤️ dużo słonka wam wysyłam z trasy i pozytywnej energii 😘❤️❤️❤️
Zazdroszczę polskiego morza. Ogólnie teraz w ciąży mam kryzys egzystencjalny na emigracji. Kiedyś marzyła mi się Kalifornia, a teraz jak mam na wyciągnięcie ręki marzy mi się Dziwnówek 😄
 
Melduje się na miejscu , jestem już trochę ale tyle się dzieje że dopiero mam czas ...co prawda nie są to drinki z pomarańczą ale ma procenty 🤣🤣🤣🤣🤣 wasze zdrowie ❤️❤️❤️❤️dobra nie ma zasięgu i nie mogę zdjęcia dodać 🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-08-13-14-19-42-909_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-08-13-14-19-42-909_com.miui.gallery.jpg
    517 KB · Wyświetleń: 98
Ostatnia edycja:
Jestem po wizycie, niby wrażenia okej aleeee jestem zła. Musimy czekać 😑
Mąż musi zrobić kariotyp, azf, cftr. Wgl dr był zaskoczony, że tego nie mamy i bez tego nie zaczniemy 🥴
Powiedzcie mi gdzie zrobię najtaniej i najszybciej ? 😜😁
Kariotypy najgorzej bo nam wszędzie mówili o min 35 dniach roboczych . No i w sumie czekaliśmy prawie 2 miesiące . U nas to badanie było zaleceniem , niekoniecznie musieliśmy je robić żeby do procedury podejść ale zawsze lepiej to skontrolować .
 
reklama
Do góry