reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny kiedy lekarz odstawił Wam proga po udanym transferze? Pomocy :( nie wyrabiam już z bólem żołądka i brakiem apetytu, tak się źle czuje jak nigdy :( wydaje mi się, że to przez proga... Bo cały czas biorę 900 mg 😔
Ja mam dawkę proga 1225mg, dopiero od dziś zaczynam schodzic z leków narazie zmniejszony estradiol a za tydzień czyli to będzie 10t3d mam schodzic z proga stopniowo przez 2tyg.
 
W 12tc się schodzi z dawek proga i odstawia zazwyczaj, można utrzymać dopochwowo później jeśli są twardnienia brzucha. Myślę że u Ciebie to nie jest raczej od proga, on też jest przez kosmowke wytwarzany. Możesz poprosić lekarza żeby Ci zmienił tylko na dopochwowy jeśli myślisz że problemy z żołądkiem są od niego, może coś to pomoże
Mi lekarz powiedział, że mam w 10 - 11 tyg przyjść żeby odstawić leki... Więc idę w poniedziałek... Będę miała 10+5 bodajże. Wczoraj pominęłam jedną dawkę podjęzykowa i czułam się nornalnie a dziś wzięłam tak jak zwykle i czuje się znowu źle jak przed wczoraj... Mam też dopochwowo ale wydaje mi się, że to za dużo jest... Nie mogę jeść, ciągle chce mi się wymiotować
 
Nadzwyczaj spokojna 🤔
Czasami coś ciągnie, pokuje .. ale oprócz tego nic. Cały czas chodzę i żre 😂
Dzisiaj mam 4 dpt, ale betę robię w piątek. Twartka jestem 😁

A Ty zaraz też bierzesz kropusia do domu 😊 niech się zadomawia ✊🏻
Bo jak to mówi mój tata trzeba być twartkim a nie miętkim.

Szacun, że tak długo czekasz. 💪 Ja mam dwa testy więc przed betą zapodam sobie ten dreszczyk 😉
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny kiedy lekarz odstawił Wam proga po udanym transferze? Pomocy :( nie wyrabiam już z bólem żołądka i brakiem apetytu, tak się źle czuje jak nigdy :( wydaje mi się, że to przez proga... Bo cały czas biorę 900 mg 😔

Ja brałam zawrotne ilości i estoremu i luteiny. Ostatnimi czasy luteinę brałam ciut ponad 20 tc. Dlatego moja decyzja próby na naturalnym. Bo 🤮🤮🤮 później już mnie wykańczały. Po tym zaczynałam nabierać a nie chudnąć.
 
reklama
Mi lekarz powiedział, że mam w 10 - 11 tyg przyjść żeby odstawić leki... Więc idę w poniedziałek... Będę miała 10+5 bodajże. Wczoraj pominęłam jedną dawkę podjęzykowa i czułam się nornalnie a dziś wzięłam tak jak zwykle i czuje się znowu źle jak przed wczoraj... Mam też dopochwowo ale wydaje mi się, że to za dużo jest... Nie mogę jeść, ciągle chce mi się wymiotować
A jakie dawki bierzesz?
 
Do góry