reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzis mam 1,0,nie jestem na cyklu sztucznym.Lekrz powiedział,że nie może do transferu przekraczać 1,8,więc chyba jeszcze się zmieszcze
Tak ja też miałam włączony prog do transferu na świeżym, bo jednak jesteś stymulowana a na moje oko to też cykl sztuczny.

Jeśli będziesz miała podawaną blastke to pewnie już za tydzień w pon będziesz w dwupaku ❤️❤️
 
reklama
Tak ja też miałam włączony prog do transferu na świeżym, bo jednak jesteś stymulowana a na moje oko to też cykl sztuczny.

Jeśli będziesz miała podawaną blastke to pewnie już za tydzień w pon będziesz w dwupaku ❤️❤️
Ale bym się cieszyła,gdyby tak było, teraz ta stymulacja jest spokojniejsza,nie mam torby leków ja przy pierwszej stymulacji,punkcja też o 1 dzień później,pęcherzyki bardziej dojrzeją.Okaże się.Przy tamtej stymulacji,2 lata temu ,bardzo źle się czułam przy tych wszystkich lekach,,na cyklu sztucznym ,teraz jest inaczej,lepiej.
 
Ale bym się cieszyła,gdyby tak było, teraz ta stymulacja jest spokojniejsza,nie mam torby leków ja przy pierwszej stymulacji,punkcja też o 1 dzień później,pęcherzyki bardziej dojrzeją.Okaże się.Przy tamtej stymulacji,2 lata temu ,bardzo źle się czułam przy tych wszystkich lekach,,na cyklu sztucznym ,teraz jest inaczej,lepiej.
Ja miałam transfer na cyklu sztucznym i powiem szczerze, że też źle się czułam. Teraz tylko heparyna będzie 😁 bo u mnie to mus. No i ovitrelle w dniu transferu.

Aaaa @eij a Ty wiesz kiedy już beta będzie tą bez wspomagaczy? Boje się że w 6 dpt to może być za szybko. Człowiek się ucieszy że coś jest a może być 💩

@Ruda08 a Ty jak się czujesz?
 
reklama
Ja miałam transfer na cyklu sztucznym i powiem szczerze, że też źle się czułam. Teraz tylko heparyna będzie 😁 bo u mnie to mus. No i ovitrelle w dniu transferu.

Aaaa @eij a Ty wiesz kiedy już beta będzie tą bez wspomagaczy? Boje się że w 6 dpt to może być za szybko. Człowiek się ucieszy że coś jest a może być 💩

@Ruda08 a Ty jak się czujesz?
No widzisz,a ty kiedy masz transfer?
 
Do góry