reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja się tak strasznie boje, że przez te przeciwciała będzie jeszcze gorzej. Ja mam wszystko super z hormonami. Dieta bez glutenu I laktozy. Staram się 😊😁 jakoś... hah ... trzymam kciuki żeby było wszystko w porządku. I żebym tez mi się udało. W końcu..
Nie myśl o przeciwciałach...jak się dobrze czujesz a tym bardziej trzymasz dietę to wszystko jest na dobrej drodze. Trzymam mocno kciuki żeby się udało ✊✊✊❤️
 
reklama
Dziewczyny mój dzisiejszy wynik progesteronu to 1 ng/pl,transfer na świeżym cyklu jest wtedy,gdy nie przekracza 1,8 progesteron,czyli powinnam mieć ewentualnie na świeżym ,jeśli będzie zarodek.Nie rozumiem ,czemu na cyklu sztucznym kiedyś lekarz zlecił mi masę progesteronu,a potem okazało sie,że mi się zrobiły polipy i trwansfer przełożony,miałam wtedy ok 20 pg/nl progesteronu,że też za duży.Ale jak dzwoniłam wtedy do lekarza,to mówił ,że dobry jest.Ja już nic nie rozumiem ,czy na cyklu sztucznym może być wiecej tego progesteronu przy transferze?Bynajmniej cieszę się,że teraz jest 1 ,0 .A u was jak bylo?
 
Dziewczyny mój dzisiejszy wynik progesteronu to 1 ng/pl,transfer na świeżym cyklu jest wtedy,gdy nie przekracza 1,8 progesteron,czyli powinnam mieć ewentualnie na świeżym ,jeśli będzie zarodek.Nie rozumiem ,czemu na cyklu sztucznym kiedyś lekarz zlecił mi masę progesteronu,a potem okazało sie,że mi się zrobiły polipy i trwansfer przełożony,miałam wtedy ok 20 pg/nl progesteronu,że też za duży.Ale jak dzwoniłam wtedy do lekarza,to mówił ,że dobry jest.Ja już nic nie rozumiem ,czy na cyklu sztucznym może być wiecej tego progesteronu przy transferze?Bynajmniej cieszę się,że teraz jest 1 ,0 .A u was jak bylo?
A kiedy badalas progesteron na sztucznym cyklu? Pewnie Ci lekarz włączył 5 dni przed transferem bo tak się robi, prog poniżej 1 lub 1.4, zależy od kliniki, powinien być przed owulacja czyli w Twoim przypadku teraz przed punkcja
 
A kiedy badalas progesteron na sztucznym cyklu? Pewnie Ci lekarz włączył 5 dni przed transferem bo tak się robi, prog poniżej 1 lub 1.4, zależy od kliniki, powinien być przed owulacja czyli w Twoim przypadku teraz przed punkcja
Dzis mam 1,0,nie jestem na cyklu sztucznym.Lekrz powiedział,że nie może do transferu przekraczać 1,8,więc chyba jeszcze się zmieszcze
 
reklama
Dzis mam 1,0,nie jestem na cyklu sztucznym.Lekrz powiedział,że nie może do transferu przekraczać 1,8,więc chyba jeszcze się zmieszcze
Czytalam ale pisałaś dlaczego Ci wlaczyl prog na sztucznym, bo tak się robi na 5 dni przed transferem. Ta granica 1.8 jest w dniu punkcji a nie w dniu transferu
 
Do góry