reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@eij ogromne kciuki za powodzenie ✊✊✊✊niech kropus zostanie z tobą na te 9 miesięcy ✊✊✊✊❤️ kochana nie stresuj się, myśl pozytywnie bo to już połowa sukcesu ❤️ będzie dobrze
 
reklama
@Riddikulus kochana bardzo mi przykro, serce pęka na milion kawałków💔💔💔 Nie tak miało być 😔 ale z calego serca trzymam mocno kciuki avg zaświeciło dla Ciebie słońce jak najszybciej i świeciło najpiękniej jak potrafi ✊✊✊✊❤️ Trzymaj się ❤️ Myślami jestem z tobą kochana 😘😘❤️
 
To są trudne tematy 😔 jeśli dobrze pamietam to 18 października jest dzień dzieci nienarodzonych . U nas na jednym cmentarzu w mieście jest miejsce gdzie są pochowane takie właśnie nienarodzone dzieciątka . W tamtym roku w kościele podałam również mojego aniołka i ksiądz czytał chyba z 80 takich maleństw🥺. Nawet jeśli nie fizycznie ( bo tez mieliśmy maleństwo ) nie jest pochowane to właśnie tam się modlimy za jego / jej duszyczek i zapalamy znicza .
z dnia na dZien będzie lepiej 🥰 zobaczysz 💪
Dobrze ze już jesteś po ✊🏻. Kiedy Cię wypuszczają ?
Jak nic się nie zmieni to jutro.
 
To są trudne tematy 😔 jeśli dobrze pamietam to 18 października jest dzień dzieci nienarodzonych . U nas na jednym cmentarzu w mieście jest miejsce gdzie są pochowane takie właśnie nienarodzone dzieciątka . W tamtym roku w kościele podałam również mojego aniołka i ksiądz czytał chyba z 80 takich maleństw🥺. Nawet jeśli nie fizycznie ( bo tez mieliśmy maleństwo ) nie jest pochowane to właśnie tam się modlimy za jego / jej duszyczek i zapalamy znicza .
z dnia na dZien będzie lepiej 🥰 zobaczysz 💪
Dobrze ze już jesteś po ✊🏻. Kiedy Cię wypuszczają ?
Ja po cichu ten dzień obchodzę od 6 lat czyli od kiedy pierwszy raz się nie udało. Trzymam się i modlę się żeby z tych moich ostatnich 2 szans cos się udało.
 
Ja po cichu ten dzień obchodzę od 6 lat czyli od kiedy pierwszy raz się nie udało. Trzymam się i modlę się żeby z tych moich ostatnich 2 szans cos się udało.
Pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia, masz jeszcze dwa maleństwa o które musisz walczyć, nie poddawaj się, wiem przez co przechodzisz ale uwierz że na końcu tunelu zobaczysz światełko ❤️❤️❤️❤️❤️
 
pamietam jak moja siostra w wieku 24 lat urodziła pierwsze dziecko.. ja wtedy mialam może 12. Wydawało mi się , że ona taka stara :D wtedy dzieci rodziło się tak w wieku 20-22 a ona miała aż 24 :D
Dokładnie. Ehh też takie myśli przychodzą mi do głowy, że trzebabylo próbować wcześniej. Czasu już nie cofnę... i muszę pogodzić się z rzeczywistością.
 
Dziewczyny bardzo szukam tych z was, które rozważają in vitro poza Polską lub mają juz za sobą tę procedurę. Odezwijcie się do mnie na priva poproszę:)
Poszukuję dziewczyn, które.jpg
 
reklama
Do góry