reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czemu Cie odeslali?
Bo to kurde Polska jest! W invicta nie ma terminów 🤣 gdzie dzwonię to trzeba się umawiać. Już nie wspomnę o cenie 450 zł i o termine na sierpień a ja muszę wykonać go dziś max jutro ale w soboty nie pobierają wymazów bo albo terminy zajęte albo zamknięte.

Diagnostyka mówi że robi. Wykupiłam online. Idę bo mówią że mam przyjść w godzinach otwarcia. Przychodzę a babka mówi że teraz nie robi i mam przyjść prosić po godzinie 17... A z kim ja moje malce zostawię? Jestem w stresie!!!! Mam wykupione i jeszcze będę pod labem błagać o przyjęcie.

Cały dzień ustawiłam pod ten wymaz i wszystko sie skaplikowalo
 
Prawda jest taka,ze wiek i owszem ,moze byc problematyczny jesli chodzi o kondycje,strzelanie w gnotach itp.Natomiast ,dlugo ,bardzo dlugo mozna byc plodnym,miec jajeczkowanie,regularne cykle itp.Tak samo jak niestety czesto sie zdarza ze mlode dziewczyny wpadaja w wieku lat 25 w menopauze i teoretycznie jest po jablkach .
 
reklama
Do góry