reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ma tak słabe nasienie ,czy z biopsji?My mamy kilka tylko plemnikow zamrożonych z biopsji i próbujemy ,okaże się w przyszłym tyg.
Zawsze miał bardzo dużo nasienia ale bardzo słabej jakości. Po suplementach się poprawiło no i chyba dało radę, bo 7/7 się zapłodniło. Tylko że wszystkie padły
 
Chyba nie mam problemu z AZ tylko boję się kolejnej porażki. A lata lecą, kasy już dawno nie ma i psychicznie już też nie teges po tym wszystkim
To zrozumiale. Serio. Nie raz to tu pisalam, ja mam zarodki. Wiecej dzieci miec nie bede, wiele wskazuje na to, ze to zarodki majace ogromna szansę na implantacje i rozwój i gdybym mogla oddac je do adopcji ze wskazaniem, oddalabym je tutaj.
Ktos kto walczy jak Ty, ma w sobie ogromne poklady milosci i jak nikt inny zasluguje na to, zeby miec na kogo te milosc przelac...
[emoji171]
 
Skoro zarodki nie przeżywają o nie rokują to AZ może się szybko udać, zrozumiałe jest że boisz się dalej brnąć i przeżywać kolejne porażki ale chocusz jedna próba z adoptowanym zarodkiem może sporo wyjaśnić a to ju niższe koszta niż stymulacja czy AK
Wiem, że masz rację ale tak strasznie mnie przeraża widmo kolejnej porażki. Ale może jeszcze ten jeden raz...
 
To zrozumiale. Serio. Nie raz to tu pisalam, ja mam zarodki. Wiecej dzieci miec nie bede, wiele wskazuje na to, ze to zarodki majace ogromna szansę na implantacje i rozwój i gdybym mogla oddac je do adopcji ze wskazaniem, oddalabym je tutaj.
Ktos kto walczy jak Ty, ma w sobie ogromne poklady milosci i jak nikt inny zasluguje na to, zeby miec na kogo te milosc przelac...
[emoji171]
 
Dziewczyny a jakie endo powinno być jeśli by był transfer?dziś coś mówił ,że ok 11 mam.

Zawsze miał bardzo dużo nasienia ale bardzo słabej jakości. Po suplementach się poprawiło no i chyba dało radę, bo 7/7 się zapłodniło. Tylko że wszystkie padły
U mnie przy pierwszym podejściu pobrali 8 komórek,5 nadawało się do zapłodnienia,i te 5 walczyło do 5,6 doby,a potem 4 przestały, a 1 zarodek zamrożony.Okazał się zarodkiem z wadą genetyczną,straciłam ciążę na początku 18 tyg.Teraz znów walczymy,wszystko okaże się w przyszłym tyg.
 
reklama
Do góry