reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zwieracze mi nie puściły na szczęście przed wizytą, wpadłam do gabinetu i mówię do lekarza, nie gadam z Panem dopóki pikawy malucha nie zobaczę, no i jest pikawy jak trzeba , 8 tydzień, wszystko ok, ale kur...wa ze strachu to na prawdę można się zesrać. Fredka dzięki za troskę, sorki internetmi nawala w telefonie, to dzisiaj świętujemy, dociera do ciebie???? 😁😁😁😁🥰🥰🥰
Kurde, bo już się serio martwiłam, że się tak długo nie odzywasz❤️. Cieszę się, bo sama miałam w sobie tyle emocji przed USG, że to jest nie do opowiedzenia😱.
Zobacz jaki los jest pokręcony... Dla nas dziś to samo szczęście a dla innych kuwa jakiś je.bany koszmar 😥
 
reklama
Czesc dziewczyny. Nie bylo mnie tu przez kilka dni. Praca, stres i wszystko spowodowaly, ze nie mialam kiedy. Dzisiaj mialam wizyte usg. Dzisiaj 9 tydzien po transferze. Tydzien temu serce bilo, dzisiaj juz nie. Wlasnie zegnam moje kochane dziecko, ktore nie chcialo ze mna zostac. Pije prosecco i placze od 15. Serce rozerwane na milion kawalkow😭😭😭😭z beta spadla z 30 tys na 15600 w ciagu 13 dni. Kazali pdstawic leki i czekac na poronienie.
Alez to zycie jest hujowe na maksa😥😭
Szyszka i Fredka oraz DaGler trzymam mocno kciuki✊❤️✊❤️ A takze za pozostale z Was. Pojade jeszcze do Pasnika, chce wiedziec czy zrobilam wszystko. Co poszlo nie tak. Psychicznie mam dosyc. Za 2 tyg urlop i musze jakos dojsc do siebie
Trzymaj się Kochana ❤, jeszcze zaświeci słońce ☀️
 
Kurde, bo już się serio martwiłam, że się tak długo nie odzywasz❤️. Cieszę się, bo sama miałam w sobie tyle emocji przed USG, że to jest nie do opowiedzenia😱.
Zobacz jaki los jest pokręcony... Dla nas dziś to samo szczęście a dla innych kuwa jakiś je.bany koszmar 😥
I oby to u Was trwało!!!! 🍀🤞
 
Kurde, bo już się serio martwiłam, że się tak długo nie odzywasz❤️. Cieszę się, bo sama miałam w sobie tyle emocji przed USG, że to jest nie do opowiedzenia😱.
Zobacz jaki los jest pokręcony... Dla nas dziś to samo szczęście a dla innych kuwa jakiś je.bany koszmar 😥
Wiem właśnie przeczytałam, nie wiadomo co napisać, nie wiem straszne 😥
 
Dziewczyny, nowe wiadomości z frontu:
Jestem po operacji. Oprócz macicy zostało uszkodzone jelito. Zarówno macica jak i jelito zostało zszyte. Zabieg trwał 1,5h. Jutro będę wiedziała coś więcej. Mam cewnik i dren wiec mnie wszystko boli, a już mi zapowiedziały położne ze będę musiała wieczorem wstać. To już koniec przygody z in vitro, szkoda mojego zdrowia i pani dr z kliniki również potwierdziła ze przez szycie macicy jednak ryzyko niepowodzenia jeszcze bardziej wzrosło. Będę oczywiście zaglądać na forum bo bardzo się do Was przyzwyczaiłam 🙂
Pani dr z kliniki napisze mi list polecający do procedury adopcyjnej 🙂Trzymajcie kciuki aby po tej operacji wszystko było dobrze i żeby wszystko co planujemy nam się powiodło 🙂

Bardzo mi przykro kochana,trzymaj się.Na pewno będziesz jeszcze mamą,wierzę w to:)
 
@Justi92 co u Ciebie kobietko ?
Cześć Kochana miło że pytasz, powiedzmy że dobrze :-) nie będę narzekać bo zawsze mogło być gorzej 😜 na ostatniej wizycie okazało się że mam w ciąży niedoczynnośc tarczycy najprawdopodobniej pręż guza którego mam, i dostałam encorton 25mg... Nie mam po nim siły nawet wstać z łóżka a jak wstanę ugotować obiad to później muszę się 2h przespać bo nie mam już siły więc cały czas śpię... Wydaje mi się że mam zbyt duża ta dawkę.. Dziś czYtalam że lubi on wywoływać po sterydowa cukrzyce i trochę zaczęłam się bać czy mi się nie przypląta cukrzyca ciążowa przez niego skoro mam takie objawy 😔
 
Czesc dziewczyny. Nie bylo mnie tu przez kilka dni. Praca, stres i wszystko spowodowaly, ze nie mialam kiedy. Dzisiaj mialam wizyte usg. Dzisiaj 9 tydzien po transferze. Tydzien temu serce bilo, dzisiaj juz nie. Wlasnie zegnam moje kochane dziecko, ktore nie chcialo ze mna zostac. Pije prosecco i placze od 15. Serce rozerwane na milion kawalkow😭😭😭😭z beta spadla z 30 tys na 15600 w ciagu 13 dni. Kazali pdstawic leki i czekac na poronienie.
Alez to zycie jest hujowe na maksa😥😭
Szyszka i Fredka oraz DaGler trzymam mocno kciuki✊❤️✊❤️ A takze za pozostale z Was. Pojade jeszcze do Pasnika, chce wiedziec czy zrobilam wszystko. Co poszlo nie tak. Psychicznie mam dosyc. Za 2 tyg urlop i musze jakos dojsc do siebie.
Tak bardzo mi przykro,łączę się z tobą w bólu,trzymaj się kochana.
 
Czesc dziewczyny. Nie bylo mnie tu przez kilka dni. Praca, stres i wszystko spowodowaly, ze nie mialam kiedy. Dzisiaj mialam wizyte usg. Dzisiaj 9 tydzien po transferze. Tydzien temu serce bilo, dzisiaj juz nie. Wlasnie zegnam moje kochane dziecko, ktore nie chcialo ze mna zostac. Pije prosecco i placze od 15. Serce rozerwane na milion kawalkow[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]z beta spadla z 30 tys na 15600 w ciagu 13 dni. Kazali pdstawic leki i czekac na poronienie.
Alez to zycie jest hujowe na maksa[emoji26][emoji24]
Szyszka i Fredka oraz DaGler trzymam mocno kciuki[emoji110][emoji3590][emoji110][emoji3590] A takze za pozostale z Was. Pojade jeszcze do Pasnika, chce wiedziec czy zrobilam wszystko. Co poszlo nie tak. Psychicznie mam dosyc. Za 2 tyg urlop i musze jakos dojsc do siebie.
Bardzo mi przykro...mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz... Trzymaj się[emoji3531]Życzę dużo siły i wiary w to, że jeszcze się uda [emoji8]
 
reklama
Do góry