reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czesc dziewczyny. Nie bylo mnie tu przez kilka dni. Praca, stres i wszystko spowodowaly, ze nie mialam kiedy. Dzisiaj mialam wizyte usg. Dzisiaj 9 tydzien po transferze. Tydzien temu serce bilo, dzisiaj juz nie. Wlasnie zegnam moje kochane dziecko, ktore nie chcialo ze mna zostac. Pije prosecco i placze od 15. Serce rozerwane na milion kawalkow😭😭😭😭z beta spadla z 30 tys na 15600 w ciagu 13 dni. Kazali pdstawic leki i czekac na poronienie.
Alez to zycie jest hujowe na maksa😥😭
Szyszka i Fredka oraz DaGler trzymam mocno kciuki✊❤️✊❤️ A takze za pozostale z Was. Pojade jeszcze do Pasnika, chce wiedziec czy zrobilam wszystko. Co poszlo nie tak. Psychicznie mam dosyc. Za 2 tyg urlop i musze jakos dojsc do siebie.
Strasznie mi przykro, życie czasami jest strasznie hu.jowe 💔💔💔
 
Ale to były emocje 😍. A przed gabinetem to już mi się zdrowaśki w głowie pier.dolily tyle ich klepałam😱. Baba mnie zobaczyła i mówi że od razu mam się rozbierać. Pewnie stwierdziła że nie będzie ze mną gadki 😜.
Dzieciok rośnie szybko, Aduś mówi że to super 😍. Ma już 2,12cm, tętno 170. Baba też mówi że wszystko pięknie 🤩
Wiem, że każda to mówi, ale nie mogę w to uwierzyć 🤷. Tak się dobrze czuć i być w ciunży 🤷
Piękne dziecie, Fredka ciesz się dziewczyno tą ciąża, i oby jak najdłużej bez dolegliwości ✊✊✊
 
Dziewczynki u mnie dobrze, dzidziuś starszy o dzień bo USG pokazuje 8+5, a serduszko 167 uderzeń. Krwiak jest duży i o dziwo nie tam gdzie mówił lekarz z Invicty... Podobno krwiak zwłóknialy cokolwiek to znaczy i dość blisko dzidzi ale niby nie zagraża ale mam się oszczędzać... Kurw 3 lekarzy i każdy widzi krwiaka gdzie indziej, masakra... Kosmówka w porządku a lekarz nie pozwolił wejść mojemu mężowi bo się nie szczepił... Tragedia. Mąż trochę zły aż ciśnienia dostał, mówi do mnie: tyle kasy i nawet swojego dziecka ***** zobaczyć nie można 😅

A dalej to z seksu raczej nici bo lekarz powiedział, że "współżycie ograniczać" także odpowiedź na pytanie ni w pińć ni w dziesińć...tak czy siak ryzykować nie będę. Wypisał mi skierowanie na badania prenatalne za darmo nie wiem jak to działa i masę badań typu różyczka i toxo. Orientujecie się czy te z Invicty byłyby ważne czy muszę od nowa wydać kupę siana?

Ulżyło, ciekawe na jak długo...

Jesteście przekochane naprawdę, potraficie podnieść na duchu ❤️


@Cappuccinko1988 @DagLer @Biedroneczka28 @Pchełka216 @motylek24 @annemarie @nieagatka @Vinszka ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
@kate_p7 to piękne co napisałaś, jesteś bardzo mądra i kochana,naprawdę...i masz rację mąż to jedyna osoba przy której się wyciszam... Szkoda, że mam go ostatnio mniej :(
 
Dziewczynki u mnie dobrze, dzidziuś starszy o dzień bo USG pokazuje 8+5, a serduszko 167 uderzeń. Krwiak jest duży i o dziwo nie tam gdzie mówił lekarz z Invicty... Podobno krwiak zwłóknialy cokolwiek to znaczy i dość blisko dzidzi ale niby nie zagraża ale mam się oszczędzać... Kurw 3 lekarzy i każdy widzi krwiaka gdzie indziej, masakra... Kosmówka w porządku a lekarz nie pozwolił wejść mojemu mężowi bo się nie szczepił... Tragedia. Mąż trochę zły aż ciśnienia dostał, mówi do mnie: tyle kasy i nawet swojego dziecka ***** zobaczyć nie można 😅

A dalej to z seksu raczej nici bo lekarz powiedział, że "współżycie ograniczać" także odpowiedź na pytanie ni w pińć ni w dziesińć...tak czy siak ryzykować nie będę. Wypisał mi skierowanie na badania prenatalne za darmo nie wiem jak to działa i masę badań typu różyczka i toxo. Orientujecie się czy te z Invicty byłyby ważne czy muszę od nowa wydać kupę siana?

Ulżyło, ciekawe na jak długo...

Jesteście przekochane naprawdę, potraficie podnieść na duchu ❤️
Wreszcie 😍 całe szczęście 🥰 .
Hahah pamiętaj ze w „poszczeniu “ nie jesteś sama 🤪❤️
 
reklama
Nie wiem co napisać, bardzo mi przykro że tyle musiałaś przejść. Ale to nie koniec twojej drogi, bo tuż za zakrętem czeka na Ciebie dzieciątko, któremu stworzysz prawdziwy dom i obdarzysz je mnóstwem miłości ❤
Powodzenia z adopcją i dużo zdrówka, będę trzymać kciuki jak zawsze.
I odzywaj się do nas czasami 😘
Będę Was cały czas śledzić i czasem coś napisze ❤️❤️❤️
 
Do góry