reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane... Jestem załamana... z 8 dojrzałych komórek, 1 blastka 6.1.1, reszta ładnie się zapłodnila ale w 3 dobie przestały sie dzielić... [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Nie zalamuj sie. 9 pobranych, 6 zaplodnionych, w 3ciej dobie zostala 1!! Podali mi ja i teraz ma 4 lata i jest moim największym cudem [emoji171]
 
reklama
Ja już po wizycie pęcherzyki rosną ale wolno... Naliczył mi doktor 12 na obu jajnikach od 12 do 15mm .. Dziś 7ds i kolejna wizyta w środę .... Na szczęście nic nie skopałam tym moim nieumiejętnym podawaniem zastrzyków [emoji51][emoji51][emoji51][emoji51] Mam nadzieję że w środę już wyznaczy termin punkcji .... Już nie mogę się doczekać tej punkcji ...
 
Ja wiem że mam te dwie.. 5.2.3 i 6.1.1 ale jak mi powiedziała embriolog ze przestały sie dzielić bo wg niej genetyka komórki byla wadliwa.. to jak mam rozumieć to że nawet na 611 jest zdrowa?! Jak ..ujowe komórki mam 😭😭
 
Ja wiem że mam te dwie.. 5.2.3 i 6.1.1 ale jak mi powiedziała embriolog ze przestały sie dzielić bo wg niej genetyka komórki byla wadliwa.. to jak mam rozumieć to że nawet na 611 jest zdrowa?! Jak ..ujowe komórki mam 😭😭
Niby po trzeciej dobie zarodki padają z powodu czynnika męskiego. Do trzeciej doby zarodek rozwija się na potencjale komórki, potem niby aby zarodek dalej mógł się rozwijać musi zdrowy być również plemnik.
Nie zamartwiaj się na zapas, jeśli zarodek jest zdrowy to taki 6.1.1. ma bardzo dużą szansę aby zapoczątkować ciążę.
 
jak dodasz ze w 50% moga miec chorobę meza... masz 100% ze chore...
Oj..nie zakładaj od razu najgorszego..rozumiem, że Twój mąż na coś choruje, bo pamiętam, że zbierasz blastki do badania genetycznego, tak? W sumie to sama chciałabym mieć blastki z literą 5 lub 6 z przodu, u mnie miały 1,3, chyba że z 6 doby to 4- ki i najczęściej oznaczone literą B
 
Kochane... Jestem załamana... z 8 dojrzałych komórek, 1 blastka 6.1.1, reszta ładnie się zapłodnila ale w 3 dobie przestały sie dzielić... 😭😭😭😭😭
ja pinkole 🥺 tak mi przykro kochana 😔
Ta jedna blastka jest super 😍
Kurczę nie wiem czy czegoś nie pomieszam teraz ale przy zapłodnieniu najpierw istotne są komórki kobiety , od 2- 3 dnia właśnie duży wpływ maja plemniki i w tym wypadku to chyba one dały ciała …
Odpocznijcie z mężem teraz … trzymam bardzo mocno za Coebie kciuki od samego początku ✊🏻. Jeszcze troszkę , jeszcze chwilkę i się uda …❤️
 
reklama
Kochane... Jestem załamana... z 8 dojrzałych komórek, 1 blastka 6.1.1, reszta ładnie się zapłodnila ale w 3 dobie przestały sie dzielić... 😭😭😭😭😭
Mówili co było przyczyną ? Mi powiedzieli że nasienie
Ok już widzę
Bardzo mi przykro ,ale wątpię że to wina komórek
 
Ostatnia edycja:
Do góry